REKLAMA

Nevieme, ako vy, no my sme po pozretí filmu Creed začali chodiť do posilňovne. Neskôr nás to síce omrzelo, no s príchodom prvého traileru na pokračovanie sme doma skúšali robiť kliky. Stále nám však k tomu niečo chýbalo. Bol to úžasný štýl Adonisa Creeda, ktorý počas prvého filmu nosil oblečenie od športovej značky Nike. Okrem toho si potrpel aj na poriadne tenisky a na plátne obúval napríklad Air Jordan 11. Už budúci týždeň sa do kín dostane film Creed II a spolu s ním prichádza aj ich kolaborácia s Nike. Pár dní dozadu oznámila hlavná hviezda Michael B. Jordan prostredníctvom Instagramu kolekciu s názvom Nike Training x Adonis Creed!

Kolaborácia Creed II a Nike?

Ako ste si už mohli domyslieť, ide o kolekciu športového oblečenia inšpirovanú fiktívnou postavou. Adonis Creed tak dostáva svoje vlastné logo, ktoré sa nachádza na funkčných tričkách, mikinách, šortkách alebo nohaviciach. Ide síce o oblečenie s materiálom na cvičenie, no nikto vám nezakazuje ho nosiť aj mimo posilňovne! Pravdepodobne najzaujímavejším kúskom je silueta tenisiek Metcon Flyknit 3, ktoré boli špeciálne prerobené do verzie na box. Samotná kolekcia vyšla už 15. novembra, čo znamená, že je pre vás dostupná už dnes. Tak čo, presvedčí vás toto vybavenie inšpirované filmom chodiť do posilky?

REKLAMA

Každému je jasné, že tričko s potlačou CREED vám tehličky na bruchu nevyčarí. Štýlové a pohodlné športové vybavenie vám však návštevu posilky určite spríjemní. Okrem toho vás pri cvičení môže nabudiť aj soundtrack filmu Creed II, ktorý taktiež vyšiel ešte len včera. O filmovú hudbu sa postaral Ludwig Göransson (Creed, Black Panther), zatiaľ čo na rapovom albume hviezdia mená ako ASAP Rocky, Lil Wayne, Young Thug alebo ScHoolboy Q.

Film Creed II si v kinách užijeme už 22. novembra! Tak čo, tešíte sa na návrat do ringu?

Zdroj: news.nike.comgeek.com