Crossover Crisis on Infinite Earths prišiel do Arrowverse a zmenil CW seriály na nepoznanie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Crossover s názvom Crisis on Infinite Earths sa konečne ukázal a táto 5 hodinová udalosť zmenila Arrowverse na nepoznanie. Ešte na počiatkoch pilotného dielu seriálu The Flash tvorca Greg Berlanti už v tom čase plánoval do DC franšízy na stanici CW priniesť nové postavy.

Naposledy sme sa prepojenia viacerých postáv dočkali ešte v roku 2018, kedy do Arrowverse zavítal piaty crossover Elseworlds. Od toho momentu sa toho veľa zmenilo a všetko vyvrcholilo pri 8. sezóne seriálu Arrow a 6. sezóne seriálu The Flash. Diváci vtedy mohli vidieť, ako sa pomaly spájajú cesty dvoch popredných komiksových DC postáv do jedného celku.

Crisis on Infinite Earths
Zdroj: movieweb.com

Čo presne je Arrowverse a crossover Crisis on Infinite Earths?

Pre tých, ktorí netušia, Arrowverse je franšíza obsahujúca niekoľko televíznych seriálov na stanici CW. Celé sa to začalo v roku 2012 seriálom Arrow. Do dnešného dňa sem spadajú komiksové postavy ako Flash, Supergirl, Batwoman, Superman a Black Lighting.

Crisis on Infinite Earths je šiesty crossover v Arrowverse, v ktorom sa vyskytujú všetky z vyššie uvedených postáv. Všetci sa musia spojiť, aby nezachránili len planétu Zem, ale celý vesmír. Či sa im to podarí môžete vidieť v najnovších piatich epizódach v piatich rôznych CW seriáloch.

Flash
Zdroj: mtv.com

Dočkáme sa ešte v Arrowverse spojenia deja viacerých postáv?

Keď sa odvysielalo všetkých 5 častí, zahŕňajúc epizódy CW seriálov Supergirl, The Flash, Arrow, Legends of Tomorrow a Batwoman, tvorcovia to mali už vtedy geniálne premyslené. Hrdinovia z Arrowverse sa musia spojiť, aby spoločne zvíťazili v poslednom boji.

Ako sa blížil koniec crossoveru, zrodil sa nový vesmír. Realita už nie je taká jednoduchá, a tak sa všetky postavy zoskupili práve na planéte Zem. Podľa slov výkonných výrobcov sa crossover ešte stále neskončil a takejto situácie sa ešte dočkáme.

Spoločnosť CW si pre nás taktiež pripravila aj nové trailery pre ďalšie epizódy všetkých seriálov. Nechýba Arrow, The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow, Batwoman a dokonca ani Black Lighting. Nájsť ich môžete nižšie v článku.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=F7T-DUWy_Mk&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=i9mPAUWNVz0&feature=emb_logo

Páčia sa vám najnovšie trailery? Ak sledujete dianie v Arrowverse, takéto niečo by ste si nemali nechať ujsť. Názor na crossover Crisis on Infinite Earths nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -