Filmy

Crooked Man z “V zajatí Démonov” dostane po Annabelle a démonovi Valakovi taktiež vlastný film!

Režisér James Wan, ktorý nám priniesol filmy ako Furious 7 alebo sériu The Conjuring práve natáča sólový film Aquaman. Vyzerá to tak, že mu to nestačí, a do denníčka si vymyslel nový film. V roku 2013 nám priniesol horor The Conjuring (V zajatí démonov), ktorý sa ihneď stal miláčikom ako publika, tak aj kritikov. Film sa tak stal jedným z najlepších hororov súčastnosti, čo pre Hollywood znamenalo veľa peňazí. A tak bolo viac-menej jasné, že z tejto série začnú žmýkať peniaze. 

Rok na to teda prišiel prvý spin-off o bábike z Conjuringu, Annabelle. Ten síce nemal tak dobré ohlasy a recenzie, peniaze však znova zarobil. Dva roky bolo ticho, no v roku 2016 prišlo pokračovanie filmu V Zajatí Démonov. Ten sa zas ukázal ako výborný horor, aj keď svojho predchodcu neprekonal. Tento rok príde do kín film Annabelle: Creation, ktorý bude prequelom a porozpráva nám príbeh o zrode bábiky. Čo myslíte, napraví si Annabelle svoju reputáciu? Hollywood však nikdy nemá dosť. Už viac krát sme vám dali informáciu, že svoj vlastný film dostane aj démon Valak z The Cojuring 2. Film bude niesť názov The Nun a všetky podstatné informácie ohľadom filmu nájdete v tomto vlákne. Už by aj stačilo s tými spin-offmi, nie? Nie! 

Crooked Man z The Conjuring 2

Crooked Man z The Conjuring 2, Zdroj: hindustantimes.com

Uvidíme aj Crooked Man spin-off film!

Štúdio New Line Cinema sa rozhodlo, že stále nemá dosť. Vo filme “V Zajatí Démonov 2” sa okrem Valaka predstavila aj iná strašidelná postava. Tou bol Crooked Man, spojený s tzv. stroboskop hračkou a anglickou básničkou, ktorú si spievali sestričky v nemocniciach. Áno, presne tak, aj Crooked Man dostane vlastný film! Ponuku stať sa scenáristom filmu dostal Mike Van Waes. Producentmi filmu budú James Wan a Peter Safran. Túto exkluzívnu informáciu nám priniesol portál THR. 

Sme naozaj zvedaví, či dokáže Crooked Man utiahnuť svoj vlastný film. V Conjuring 2 sa objavil iba na chvíľu a iba ako vedľajšia postava. Je vysoký, a pravdepodobne rád naháňa a straší svoje obete, podobne ako Slender Man. Zatiaľ nepoznáme dátum premiéry, ale pokiaľ sa séria ostane držať jedného filmu ročne, tak by sme ho mali vidieť niekedy v 2019. Dovtedy uvidíme Annabelle: Creation (11. augusta 2017) a The Nun (13. júla 2018). 

“There was a crooked man, and he walked a crooked mile/ He found a crooked sixpence upon a crooked stile/ He bought a crooked cat, which caught a crooked mouse/ And they all lived together in a little crooked house.”

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár