Trailer k hranej disneyovke Cruella dorazil. V plnej kráse ti ukáže skvelý herecký výkon Emmy Stone

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vysoko očakávaná hraná disneyovka Cruella konečne odhalila prvý oficiálny trailer s módnym záporákom v hlavnej úlohe, ktorého si zahrala Emma Stone (La La Land).

Prvýkrát sme sa o obsadení Emmy Stone dozvedeli v auguste 2019, kedy už prebiehalo natáčanie. Výrobný proces filmu bol ukončený v novembri toho istého roku, ale pandémia COVID-19 premiéru bohužiaľ oddialila. Uvedený dátum vydania je momentálne 28. máj 2021.

Trailer k Disney filmu Cruella:

V hranej adaptácii známej rozprávky od štúdia Disney zavítame do Londýna v 70. rokoch minulého storočia, kde sa stretávame s mladou dámou Estellou de Vil. Príbeh nám vyrozpráva jej počiatočné roky až do momentu, ktorý z nej urobí zločinca s príznačným menom Cruella.

Na scénu sa dostane aj barónka (Emma Thompson), ktorá vlastní Cruellyn špeciálny medailón od matky. Ten istý medailón, ktorý Cruella stratila v tú noc, kedy jej matka záhadne zomiera. A preto je rozhodnutá získať ho späť za každú cenu. Disney nám taktiež prezradí dôvod, prečo bola Cruella natoľko posadnutá dalmatíncami.

Cruella trailer
Emma Stone ako červenovlasá Estella de Vil; Zdroj: digitalspy.com

Herecké obsadenie

Okrem Emmy Stone sa vo filme predstavia Emma Thompson (Kráska a zviera) ako barónka a Joel Fry (Game of Thrones) ako Jasper – jeden z hlavných stúpencov Cruelly, ktorý bude mať za úlohu uniesť 101 dalmatíncov. Jasperovi bude asistovať aj Horace v podaní herca Paula Waltera Hausera.

Medzi ďalších členov hereckého obsadenia patria Mark Strong ako Boris, Emily Beecham ako Anita, Kirby HowellBaptiste ako Tabitha a Jamie Demetriou ako Gerald.

„Cruella je fantastická postava, ktorú som mala česť si zahrať. Bol to skvelý zážitok pohrať sa s jej príbehom a zistiť, čo ju urobilo takou ženou, ktorú už veľmi dobre poznáme. Časové obdobie, v ktorom sa film odohráva, sú 70. roky, takže sme si naozaj užili veľa zábavy s kostýmami, vlasmi a líčením, aby sme vytvorili jej jedinečnú osobnosť,“ uviedla Emma Stone v rozhovore pre Vogue.

Čo hovoríš na nový trailer k hranej disneyovke Cruella, ktorá dorazí už začiatkom leta? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -