Do CS:GO bol pridaný Battle Royale mód a stáva sa free to play hrou!

Nenechajte si ujsť

Do hry CS:GO práve prišla neskutočná aktualizácia! Do hry bol pridaný nový Battle Royale mód, nová bedňa a dokonca sa Counter-Strike práve stal free to play hrou! Na tomto pracovalo Valve tak dlho?! A bude to stáť za to?

Do hry CS:GO prichádza Battle Royale!

Pred pár minútami prišla do hry nová aktualizácia. Novinkami začnime po stupne a rozoberme si najprv nový Battle Royale mód s názvom Danger Zone. Ide o klasický mód, ktorý poznáme napríklad z hry Fortnite.

Môžeme hrať sami, duá alebo ako traja kamaráti. V hre hráme so starými zbraňami z CS:GO ale prišli aj nové itemy ako kladivo, sekera a podobne. V hre však nebude klasicky okolo 100 hráčov ale len 16 resp. 18 pri duách a triách. Ide hlavne o to, že mapa je menšia.

Nová bedňa!

Do hry sa spolu s Battle Royale módom dostala aj nová bedňa, ktorá nesie ten istý názov, čiže Danger Zone. Sú v nej úplne nové skiny, ktoré budeme môcť mať ako v BR móde, tak aj v klasickej hre. Skiny si môžete prezrieť na obrázku nižšie.

CS:GO Battle Royale
Zdroj: twitter.com

CS:GO sa stáva oficiálne free to play!

Hru si od dnes zahráte zadarmo! Doteraz bola táto možnosť tiež, no obmedzovala vás len na hru s botmi. Avšak už je všetko inak. Zahrať si budete môcť tak ako všetci ostatní, no keď si nezakúpite nový Prime Status, ktorý stojí 13,25€, nebudete môcť dostávať dropy, bedne a suvenír itemy. K tomu rovno pripojím to, že ak si Prime Status kúpite hneď, dostanete nový skin na MP5 zdarma. Skin je zobrazený na videu nižšie.

 

Zdroj: counter-strike.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -