OFFOstatné

Chcete získať CS:GO na Steame zadarmo? Pozrite sa, ako na to!

Counter-Strike: Global Offensive je tu už od roku 2012, no až teraz dostáva prvú oficiálnu free to play verziu. Taktiež je to prvá hra zo série, ktorá ide vyskúšať zadarmo. No samozrejme nemáme odomknuté všetko. Čo teda môžeme vo verzii zadarmo skúsiť a kde ju nájsť?

CS:GO zadarmo! Čo sa v hre nachádza?!

Je naozaj pravda, že za hru nezaplatíme ani cent, avšak je to len verzia na skúšku. Ak sa nám hra zapáči, určite by sme si CS:GO mali kúpiť. Verzia zdarma ponúka len 2 možnosti a to hra proti botom, ktorá nie je vôbec zábavná a časom vás omrzí a možno sa vám znechutí celá hra. A druhá možnosť je GOTV, čo je funkcia pozerania zápasov, ako aj veľkých turnajov. Avšak tu nehráme my sami. Je to napríklad pre ľudí, ktorý neobľubujú streamy alebo si chcú v hre preklikávať hráčov sami.

CS:GO zadarmo

Zdroj: polygon.com

Ako túto novinku získame?

Hra sa nachádza klasicky na Steame medzi ostatnými hrami. Hneď prvý odkaz na kúpu je na free verziu a pod ňou sa nachádza klasická verzia, ktorá vám dovolí hrať CS:GO naplno!

Nepoznáte CS:GO? Nevadí!

Counter-Strike: Global Offensive je klasická strieľačka z pohľadu prvej osoby. Ak nepoznáte túto verziu, možno poznáte hry ako CS 1.6, CS 1.3 alebo Counter-Strike: Source. Toto všetko sú známe hry zo série Counter-Strike. Hra má niekoľko režimov, kde môžeme hrať proti ostatným ľuďom. Táto strieľačka sa hrá aj profesionálne, takže hráči dostávajú peniaze za jej hranie, a samozrejme vyhrávanie turnajov.

CS:GO zadarmo

Zdroj: linustechtips.com

Čo hovoríte na to, že Counter-Strike je už aj zdarma? Myslíte si, že je len otázkou času, kedy príde zadarmo aj plná verzia? Pri klesajúcom počte hráčov by sme sa ani nečudovali! Aký je však vás názor? Napíšte nám ho do komentárov!

Zdroj: steampowered.com

Related posts
OFFOstatné

Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

OFF

Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

Ostatné

Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

OFFOstatné

Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

Pridaj komentár