C.S.I.: Kriminálka Las Vegas nekončí. V pokračovaní sa vrátia Gil Grissom aj Sara Sidle

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

CSI: Kriminálka Las Vegas chystá pokračovanie

Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami, Kriminálka New York, … Na Slovensku neuveriteľne populárne seriály, ktoré v televízii bežia dodnes. Mnohí ani nevedia, že hlavným a pôvodným bola C.S.I.: Kriminálka Las Vegas, pričom Miami a New York vznikli neskôr ako vedľajšie seriály. S premiérou v roku 2000 stihla odvysielať pätnásť sérií, pričom posledná epizóda bola odvysielaná 27. septembra 2015.

Odvtedy sa sem a tam šuškalo, že by sa herecká dvojica William Petersen a Jorja Fox mohli vrátiť v limitovanej sérii. Teraz televízia CBS oznámila, že sa obľúbené duo vráti. Avšak nie v jednej sérii, ale plnohodnotnom pokračovaní s názvom CSI: Vegas. To otvorí novú kapitolu v Las Vegas, kde celá franšíza CSI kedysi odštartovala. Fanúšikov nepochybne poteší, že sa vráti hneď niekoľko známych tvárí.

Petersen a Fox si zopakujú svoje úlohy Gila Grissoma a Sary Sidle. Túto dynamickú dvojku doplní aj herec Wallace Langham ako David Hodges z pôvodného seriálu. Novými menami budú Paula NewsomeMatt LauriaMel Rodriguez a Mandeep Dhillon. CSI: Vegas odštartuje tam, kde originálny seriál skončil. Zameria sa na tím vyšetrovateľov miest činu, ktorí skúmajú fyzické dôkazy na riešenie vrážd.

CSI: Kriminálka Las Vegas pokračovanie
Zdroj: Sonja Flemming/CBS

Nový tím vyšetrovateľov

  • Paula Newsome ako Maxine – Nová vedúca kriminálneho labáku vo Vegas
  • Matt Lauria ako Josh – Vedúci vyšetrovateľ CSI tretieho stupňa
  • Mel Rodriguez ako Hugo – Vedúci lekár
  • Mandeep Dhillon ako Allie – Vyšetrovateľka CSI druhého stupňa, ktorá imigrovala do Las Vegas za lepším životom

„Som nadšený, že vraciam CSI franšízu všetkým našim fanúšikom, ktorí nám boli tak verní po všetky tie roky. A byť späť v Las Vegas, kde to všetko začalo pred 20 rokmi, to robí ešte špeciálnejším. Práca na tomto projekte s CBS nás veľmi bavila a tešíme sa na privítanie Billyho, Jorje a Wallacea, ktorí sa pridajú k novej skupine talentovaných hercov v CSI: Vegas.“

Výkonným producentom a showrunnerom zároveň bude Jason Tracey (ElementaryBurn Notice). O réžiu a výkonnú produkciu pilotnej časti sa postará Uta Briesewitz (Stranger ThingsWestworld).

Pokračovanie CSI: Kriminálka Las Vegas malo pôvodne odštartovať minulý rok v októbri na 20. výročie seriálu. Odvysielanie však bolo odložené kvôli celosvetovej pandémii. Premiéra CSI: Vegas tak prebehne neskôr tento rok na CBS.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -