Hra Cyberpunk 2077 sa po vzore tretieho Zaklínača dočká DLC obsahu zdarma

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Hit roka prichádza?

O titule Cyberpunk 2077 sa v poslednej dobe hovorí čoraz viac, pričom vývojári aktuálne zodpovedali otázku dostupnosti DLC obsahu zdarma. Odpoveď je pritom stručná a jasná a fanúšikov tvorby poľských nepochybne príjemne poteší.

V nedávnych mesiacoch sme sa dočkali niekoľkých prezentácií, ktoré ukazovali očakávané science fiction RPG v nezostrihanej neónovej žiare. Autori bližšie predstavili súbojový systém, rozmanitosť zbraňového arzenálu a to v pomerne rozsiahlych prezentáciách.

Mnohých prekvapil i fakt, že titul bude disponovať tromi rozličnými úvodmi, ktoré sa odvíjajú od vašej voľby pri vytváraní hlavného charakteru. Otázka DLC obsahu pritom bola relevantná, keďže samotný tretí Zaklínač v prvé týždne dostával atraktívny obsah zdarma. Cyberpunk 2077 pôjde v jeho šľapajach.

 

Cyberpunk 2077 a jeho DLC obsah zdarma

Fanúšikovia a nadšenci si nepochybne pamätajú dátum vydania žánrového eposu Zaklínač 3: Divoký hon. 19. mája 2015 vyšla jedna z najlepších hier súčasnosti. Nasledujúce týždne ale autori nezaháľali. Formou bezplatných DLC pridávali nové questy, brnenia, balíčky s kartami, alternatívne kostýmy a nakoniec došlo i na unikátne animácie a obľúbený režim New Game Plus.

CD Projekt prostredníctvom vtipnej Twitter odpovede prehlásil, že pri Cyberpunku možno očakávať identický prístup. Aj v tomto prípade sa dočkáme menšieho obohatenia v podobe kratších DLC, pričom zrejme pôjde o nové zbrane, questy a vylepšenia.

Cyberpunk 2077 zdarma DLC
Zdroj: glitched.online

Samozrejme, touto správou sa nevylučuje existencia plnohodnotných rozšírení, nakoľko príbeh Zaklínača Geralta obohatili dve obrovské expanzie s desiatkami hodín herného obsahu. Zásadnejšie prídavky ale nepochybne budú skryté za stenou rozumného finančného poplatku.

Na záver nám nezostáva nič iné, akurát radostne upozorniť na dátum vydania, ktorý je naplánovaný na 19. novembra 2020. Do farbami zaliateho Night City sa pozrú majitelia konzol PlayStation 4, Xbox One a vlastníci PC, pričom očakávané RPG sa budúci rok pozrie aj na platformy prichádzajúcej generácie.

Aj vy už netrpezlivo očakávate novinku od štúdia CD Projekt? Ste zvedavý na DLC obsah? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom komentárov.

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -