Nahliadnite do hry Cyberpunk 2077 bežiacej na konzolách PS4 Pro a PS5

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vývojárske štúdio CD Projekt Red zverejnilo video, ktoré nám podrobne ukázalo hru Cyberpunk 2077 bežiacu na novo-generačných konzolách PS5, ako aj súčasných konzolách PS4 Pro.

Ešte len minulý týždeň nám tvorcovia tejto hernej lahôdky odhalili grafické spracovanie na konzolách Xbox Series X a Xbox One, ale ak sa tu nájdu skôr fanúšikovia značky PlayStation, CD Projekt Red myslel aj na vás.

V novom gameplayi sa ocitáme na strane Nomádov, jednej z troch hrateľných backstories, ktorú si hráči môžu vybrať pre začatie svojho nového výnimočného dobrodružstva. Video taktiež obsahuje pár perfektných akčných sekvencií z Badlands, púštnej oblasti, ktorá obklopuje Night City.

Takto bude vyzerať Cyberpunk 2077 na konzolách PS5 a PS4 Pro:

Mnohí z nás by nepochybne radi videli Cyberpunk 2077 v pote dynamického strieľania, divokých automobilových naháňačiek, výbuchov a súbojov s diferentným osadenstvom jednotlivých sekcií. Nemám pravdu?

Ak aj ty patríš medzi takýchto hráčov, vyššie priložená ukážka ťa zaručene nesklame. Najnovšie gameplayové zábery ťa totižto zavedú samozrejme aj do ulíc Night City a dokážu ti, že sa pravdepodobne pozeráš na kandidáta hry roka. Samotná dĺžka hrania sa odhaduje na viac ako 175 hodín nezabudnuteľného zážitku v najväčšom otvorenom svete.

 

Ako si Cyberpunk 2077 poradí s konzolami novej generácie?

Štúdio potvrdilo, že si hru zahráme na nových konzolách okamžite po jej vydaní. To znie síce veľmi dobre, no pôjde len o spätnú kompatibilitu z predošlej generácie s miernym vylepšením, ktoré nebolo bližšie špecifikované.

Očakávame ale, že hra bude mať aj napriek tomu obrovský úspech, keďže jej tvorcovia patria k absolútnym obľúbencom medzi hráčmi a pri svojich predošlých tituloch nám ukázali, že úplne zaslúžene.

Skutočný upgrade, ktorý naplno využije potenciál nových konzol, pridá rôzne efekty, raytracing či lepšie textúry, taktiež príde, no zrejme až niekedy budúci rok. Bude samozrejme dostupný zadarmo.

Páči sa ti nový gameplay z hry Cyberpunk 2077 bežiacej na konzolách PS5 a PS4 Pro? O tvoj názor sa s nami môžeš podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -