V očakávanom RPG Cyberpunk 2077 si budete môcť upraviť veľkosť genitálií

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Najočakávanejšia hra súčasnosti? 

Na Cyberpunk 2077 sa mnohým hráčom zbiehajú sliny už dlhé roky. Predsa len ide o počin, na ktorom pracujú šikovné vývojárske ruky z poľského štúdia CD Projekt. To má na svojom konte to najlepšie z RPG žánru za poslednú dekádu, teda sériu Zaklínač, ktorá započala ešte v roku 2007.

Posledný diel doterajšej hernej trilógie s názvom Divoký Hon sa neustále objavuje v rebríčkoch hier, ktoré si jednoducho musíte zahrať. Skutočne ide o fantastický fantasy zážitok, ktorý exceluje v oblasti herného storytellingu, akčnej hrateľnosti a tradičných náležitostiach, ktoré sa stali súčasťou žánru RPG. Nehovoriac o dokonalom využití daného univerza so všetkým, čo k nemu a jeho fungovaniu patrí.

To sú primárne dôvody, kvôli ktorým je na prichádzajúci Cyberpunk 2077 uprených toľko očí. Nedávne správy navyše prezradili, že rozhodne nepôjdu o hru, ktorá by šetrila brutalitou, sexuálnym obsahom, prípadne drogami, práve naopak. Všetkými zmienenými bude nasiaknutý celý svet mestečka Night City. Najnovšia aktualita však pôsobí prekvapivo i vzhľadom na prísny rating 18+.

Cyberpunk 2077
Zdroj: vg247.com

Cyberpunk 2077 vám umožní upravovať veľkosť vášho „náčinia“

Je to oficiálne, novinka od poľských autorov posunie možnosti úpravy herného charakteru na novú úroveň. Je zaužívanou tradíciou, že môžete zmeniť veľkosť vášho charakteru, pohlavie, vlasy, oči a ďalšie drobnosti, ktoré sa dajú zaregistrovať počas bežného hrania.

To sa však štúdiu CD Projekt očividne zdalo málo a tak pridali do svojho editoru hlavného charakteru možnosť zväčšiť, prípadne zmenšiť svoje prirodzenie. To znamená veľkosť genitálií a dokonca aj poprsie v prípade, že si zvolíte nežné pohlavie.

A to si pritom musíme uvedomiť, že celý titul má byť snímaný z pohľadu prvej osoby a tým pádom niečo podobné ani počas hrania neuvidíme. Ide však o zaujímavé ozvláštnenie, ktoré ešte väčšmi prebudí záujem o nepochybne najočakávanejšiu hru tohto roka, ak nie dekády.

Koniec koncov, aj v bravúrnom westerne Red Dead Redemption 2 sa vášmu tátošovi v zasnežených oblastiach zmenšovali genitálie. V Assassin’s Creed: Odyssey môžete vyšplhať na obrovský penis kamennej sochy, tak prečo by ste nemohli v Cyberpunk 2077 upravovať veľkosť vášho telesného vybavenia?

Čo si myslíte o podobnom doplnku vy? Ide primárne o získanie pozornosti, šikovne umiestnený vtip alebo mechaniku, s ktorou bude súvisieť nejaká časť hry? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom komentárov.

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -