Už aj Cyborg? Poznáme ďalšie novinky o jeho vlastnom filme!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Uvidíme film Cyborg?

Dobre, aj vám sa zdá, že sa tu pozeráme na druhú situáciu krízy Marvelu s Netflixom? Ak si totiž pamätáte, tieto seriály skončili veľmi nečakane a rýchlo. Nemali sledovanosť a tak si ich štúdio pekne rušilo v týždňových intervaloch. Warner Bros očividne ide robiť to isté, po tom čo zistili, že zlyhali pri založení svojho vlastného spojeného vesmíru s postavami zo stránok komiksov DC.

Hlavný plán je očividne venovať sa sólo filmom a neriešiť nič iné. Keďže ale malo DC zopár úspechov s ich obsadením, aj keby chceli všetko reštartovať, nemôžu. Niektorí herci teda pretrvajú a iní nie. Odišiel už Ben Affleck ako Batman, Will Smith ako Deadshot a čoskoro to očividne čaká aj Ezru Millera ako Flasha. Zatiaľ ostávajú len tí, ktorí vyvolali v tomto svete veľký rozruch – teda Harley Quinn v podaní Margot Robbie, Wonder Woman od Gal Gadot a Aquaman s tvárou Jasona Momou.

Cyborg
Zdroj: polygon.com

Justice League je teda takmer celá rozpadnutá, avšak je tu ešte jeden článok, o ktorom sa doteraz moc nerozprávalo. Reč je o Cyborgovi, ktorý sa mal donedávna objaviť vo svojom vlastnom filme. Dlhšiu dobu sme totiž o ňom nič nepočuli a nové zdroje nám definitívne potvrdzujú, že už ani počuť nebudeme. Cyborg film sa vraj zrušil a herec Ray Fisher sa do tejto role už pravdepodobne nikdy nevráti.

Je teda už naozaj zbytočné očakávať nejaké pokračovanie začatého príbehu v samozvanom DCEU. Vďaka zlým rozhodnutiam štúdia Warner Bros tento vesmír zanikol a my pochybujeme, že sa ešte niekedy vráti späť k životu. Len je škoda, že tvorcovia nedostali priestor na svoje vízie, keďže tie boli každú chvíľu upravované. Každopádne, sme veľmi zvedaví, ako sa bude štúdiu dariť v ich samostatných filmoch.

Čo hovoríte na to, že Cyborg skončil v DCEU? Vlastne, čo hovoríte na to, že v podstate skončilo celé DCEU? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -