Z filmu The Flash bol vymazaný tento dôležitý člen Justice League. Ako na to reaguje herec?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

V pripravovanom DC filme The Flash neuvidíme jednu dôležitú komiksovú postavu, ktorou je podľa najnovších správ Cyborg v podaní herca Raya Fishera. Ten bol údajne zo scenára odstránený a jeho budúcnosť ako člena Justice League je bohužiaľ nejasná.

Hlavnú úlohu si zopakuje Ezra Miller, ktorého sólový film poslúži na prepojenie viacerých postáv z DCEU. Pôvodne sa mal v troch scénach objaviť aj Fisher, no po nových aktualizáciách už vieme, že ho tam neuvidíme vôbec.

Cyborg
Zdroj: polygon.com

Cyborg nebude súčasťou DC filmu The Flash

Reakcia herca na seba nenechala dlho čakať a na Twitteri sa objavilo vlákno v súvislosti s článkom The Wrap, v ktorom autor napísal, že Cyborg bol odstránený zo scenára a jeho úloha nebude nahradená iným hercom.

Fisher následne vyzval autora článku, aby ho pozmenil a doplnil o skutočnosť, pretože zdiskreditoval jeho osobu a informácie v ňom sú zavádzajúce. Herec totižto už pred nejakým časom verejne vyhlásil, že sa do projektu nechce zapojiť. Ale kde sa skrýva skutočná pravda?

Fisherove oficiálne vyjadrenie:

Ak niekomu z vás ušli informácie, Fisher požadoval počas natáčania Justice League liečbu pre producenta Jossa Whedona, pretože vykazoval divné prejavy správania. Obvineniam sa však nevyhol ani Fisher, no do dnešného dňa nie sú verejnosti poskytnuté žiadne podrobnosti. Vieme len, že štúdio Warner Bros. obvinilo vyšetrovateľa a podniklo disciplinárne opatrenia.

„Ak sa ma štúdio Warner Bros. rozhodlo vymazať z filmu The Flash, namiesto toho, aby sa nejakým spôsobom zaoberali možnosťami alebo Walter Hamada zasiahol do vyšetrovania JL, je to na nich. Faktom je, že vyšetrovanie Justice League viedlo k tomu, že sa spoločnosť WarnerMedia rozlúčila s Jossom Whedonom. Môj tím je stále v úzkom kontakte s WarnerMedia, pokiaľ ide o všetky tieto záležitosti. Budem vás všetkých priebežne informovať a ďakujem za vašu nepretržitú podporu, napísal Fisher na Twitteri.“

Z celého konfliktu teda vyplýva, že Ray Fisher nebude účinkovať vo filme The Flash a jeho budúcnosť vo franšíze Justice League je taktiež otázna. O všetkých aktualizáciách vás budeme informovať.

Čo hovoríte na to, že sa Cyborg neobjaví vo filme The Flash? O názor sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -