Pozrite si video z konkurzu malej Dafne Keen do role X-23 z filmu Logan! Dostala ju podľa vás zaslúžene?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bonusy na Loganovi odhalili video z konkurzu Dafne Keen, ktorá sa uchádzala o roľu X-23!

Logan, komiksový film, ktorý už je zapísaný ako jeden z najlepších. Masívny úspech v tržbách a neskutočne pozitívna vlna kritík ho radí rovno pod komiksové majstrovské dielo od Christophera Nolana, The Dark Knight. No a s príchodom Logana na Blu-Ray a DVD sa postupne odhaľujú aj zábery zo zákulisia. Dokonca ďalej ako len zákulisia. Nové video nám ponúklo pohľad na konkurz malej Dafne Keen, ktorá si vo filme zahrala mutantku Lauru aka X-23!

No a výber musel byť skutočne náročný. Dafne to však zvládla výborne. Na konkurze musela aj s Hughom Jackmanom zahrať scénu, ktorá sa vo filme odohráva už takmer na konci, a ide o zlom jej postavy. Logan a Laura sedia sami v aute, a v tom zrazu malá mutantka prehovorí. Je to scéna, ktorá slúži najmä ako humorná vložka, no zároveň spoznávame inú verziu Laury. No a musíme povedať, že tak dobre ako jej to vyšlo vo filme, jej to vyšlo aj na samotnom konkurze.

Čo už teda dodať, ako len to, že sme radi, že sme mohli vidieť na plátne takúto talentovanú mladú herečku. Logan bol jej veľký debut, a zdroje nám už šepkajú, že sme ju rozhodne nevideli naposledy. Uvidíme teda, či to bolo myslené aj v X-Men sérii. Schválne, kto z vás by na plátne nechcel túto postavu v jej podaní vidieť? Na odpoveď si však budeme musieť ešte trochu počkať. Po malom Jacobovi Trumblayovi z filmu Room, a Sunny Pawarovi z filmu Lion, sa teda jedná o ďalší obrovský úspech v obsadení dieťaťa do filmu!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=h8YJt6iQPNA]

Páčilo sa vám video? Vedeli by ste si predstaviť v roli Laury niekoho iného? Chceli by ste ju vidieť v ďalších projektoch? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -