Filmy

Pozrite si video z konkurzu malej Dafne Keen do role X-23 z filmu Logan! Dostala ju podľa vás zaslúžene?

Bonusy na Loganovi odhalili video z konkurzu Dafne Keen, ktorá sa uchádzala o roľu X-23!

Logan, komiksový film, ktorý už je zapísaný ako jeden z najlepších. Masívny úspech v tržbách a neskutočne pozitívna vlna kritík ho radí rovno pod komiksové majstrovské dielo od Christophera Nolana, The Dark Knight. No a s príchodom Logana na Blu-Ray a DVD sa postupne odhaľujú aj zábery zo zákulisia. Dokonca ďalej ako len zákulisia. Nové video nám ponúklo pohľad na konkurz malej Dafne Keen, ktorá si vo filme zahrala mutantku Lauru aka X-23!

No a výber musel byť skutočne náročný. Dafne to však zvládla výborne. Na konkurze musela aj s Hughom Jackmanom zahrať scénu, ktorá sa vo filme odohráva už takmer na konci, a ide o zlom jej postavy. Logan a Laura sedia sami v aute, a v tom zrazu malá mutantka prehovorí. Je to scéna, ktorá slúži najmä ako humorná vložka, no zároveň spoznávame inú verziu Laury. No a musíme povedať, že tak dobre ako jej to vyšlo vo filme, jej to vyšlo aj na samotnom konkurze.

Čo už teda dodať, ako len to, že sme radi, že sme mohli vidieť na plátne takúto talentovanú mladú herečku. Logan bol jej veľký debut, a zdroje nám už šepkajú, že sme ju rozhodne nevideli naposledy. Uvidíme teda, či to bolo myslené aj v X-Men sérii. Schválne, kto z vás by na plátne nechcel túto postavu v jej podaní vidieť? Na odpoveď si však budeme musieť ešte trochu počkať. Po malom Jacobovi Trumblayovi z filmu Room, a Sunny Pawarovi z filmu Lion, sa teda jedná o ďalší obrovský úspech v obsadení dieťaťa do filmu!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=h8YJt6iQPNA]

Páčilo sa vám video? Vedeli by ste si predstaviť v roli Laury niekoho iného? Chceli by ste ju vidieť v ďalších projektoch? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár