Ktorý DCEU film by režisérka Wonder Woman, Patty Jenkins, chcela urobiť ako ďalší?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ktorý DC film by Patty Jenkins chcela urobiť ako ďalší?

Wonder Woman zaznamenáva úspechy jeden za druhým. Či už finančné, alebo od kritikov. Každý kritik aj divák si film iba pochvaľuje, no a Warner Bros je šťastné ako blcha. Po troch naozaj veľkých neúspechoch, Wonder Woman zachránila celý DC svet. Ako dlho to však vydrží? Predsa len, jeden samostatný Wonder Woman film neznamená automatický úspech všetkých nadchádzajúcich.

Pripravovaná novinka Justice League sa teda v pohode môže stať ďalším DC prepadákom. Tieto teórie si však necháme na inokedy. Teraz sa treba z DC úspechu radovať. No a najviac sa raduje práve režisérka Patty Jenkins, pretože si od zverejnenia filmu nestihla takmer vôbec vydýchnuť. Momentálne sa Jenkins nachádza medzi najhľadanejšími režisérmi v súčasnosti, no ako však sama priznáva, najradšej by teraz ostala vo svete DC superhrdinov.

Gal Gadot spolu s režisérkou Patty Jenkins
Gal Gadot spolu s režisérkou Patty Jenkins; Zdroj: twitter.com

Ak čítate náš portál, viete, že každý sa jej pýta iba na druhú Wonder Woman, ku ktorej by sa Jenkins mala vrátiť. Tentokrát však dostala trochu inú otázku. Tá znela, aký iný DC film by si chcela zarežírovať. Jej odpoveď znela: „Nie je žiadnym tajomstvom, že milujem Supermana, teraz som však šťastná, že robím Wonder Woman“. Ak by teda režisérka skutočne vo Warner Bros prejavila záujem o réžiu Supermana 2, možno by sa jej sen mohol stať skutočnosťou. 

Scenár by totižto stále písal Zack Snyder, len by nebol v pozícii režiséra, ako bol pri prvom filme. Warner Bros chce totižto kvalitu, ktorú im zatiaľ ponúkla iba Jenkins. Táto správa by teda mnohých fanúšikov určite potešila, no mnohých i rozhnevala. Síce je Superman všade predstavovaný ako veselý a farebný superhrdina, mnoho fanúšikov si užíva práve Snyderov temný a dospelý pohľad. Uvidíme teda, kto by nakoniec získal post režiséra pri pokračovaní tohto legendárneho hrdinu. To už rozhodne samotné Warner Bros.

Páčila sa vám réžia pri filme Wonder Woman? Chceli by ste Patty Jenkins vidieť režírovať Supermana? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -