Filmy

Vieme, kedy uvidíme ďalší film Quentina Tarantina!

Quentin Tarantino hlási svoj návrat!

Treba vôbec niekomu toto meno predstavovať? Legendárny režisér Quentin Tarantino, ktorý má na konte filmy ako Pulp Fiction alebo Django Unchained, sa totiž už čoskoro vráti do našich kín so svojim novým filmom. Ten teraz pre zmenu vznikne pod štúdiom Sony, takže sme určite zvedaví, ako sa bude projektu dariť. Predsa len, v poslednej dobe určite nejde o štúdio, ktoré by sa mohlo pýšiť kvalitnými projektami, takže spolupráca s Quentinom im určite dobre padne.

Nový film by mal byť z prostredia Hollywoodu v roku 1969, no a šušká sa, že by sa mal volať Helter Skelter, čo by znamenalo, že pôjde o naozaj surové vraždy. Nič však ešte ohľadom názvu ani príbehu nie je potvrdené. Počnúc dneškom je však konečne potvrdený dátum premiéry, no a ten je oficiálne stanovený na 9. augusta 2019. Či to platí aj pre nás, to netušíme, no vzhľadom na to, že ide práve o štúdio Sony, tak by sme ho mohli čakať v rovnakom čase. Samozrejme, ak ste fanúšik dobrých filmov, je jasné, že tento projekt si újsť nenecháte.

quentin tarantino najnovší film

Ďalší film Quentina Tarantina si užijeme už v roku 2019; Zdroj: nanopress.it

Quentin Tarantino už dávnejšie povedal, že si chce vytvoriť vlastnú sériu desiatich filmov. To by znamenalo, že práve tento by bol deviaty, takže predposledný. Quentin však určite ešte nie je vo veku, kedy by mal rozmýšľať o odchode z filmového priemyslu. Vo veku 54 rokov ešte pokojne môže urobiť ďalších 10 filmov. No a my by sme sa tomu určite nestránili. Predsa len, vravíme tu v podstate o legende, ktorá nám v nasledujúcich rokoch ešte bude prinášať filmy. Sme teda veľmi zvedaví, ako jeho nový film dopadne a o čom vlastne bude. Každopádne, Tarantino aspoň nás ešte nesklamal, čiže určite sa bude na čo tešiť.

Tešíte sa na novú Tarantinovku? Chcete, aby prestal robiť filmy po jeho 10. projekte? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár