Film Uncharted stráca ďalšieho, tentokrát šiesteho režiséra. Kto ho nahradí?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Keď sa povie názov Uncharted, väčšine ľuďom napadne herná séria od Sony, ktorá zožala veľký úspech. Nie je však tajomstvom, že sa ho Sony snaží dostať aj na filmové plátna ako celovečerný film. V hlavnej úlohe by sa mal predstaviť Tom Holland ako mladý Nathan Drake. Ďalší režisér Uncharted však končí. Kto ho nakoniec zrežíruje?

Režisér Uncharted končí

Štúdio Sony opäť stratilo svojho režiséra pre film Uncharted. Ich pozornosť padá na dôveryhodného režiséra, ktorý už mal čo-to dočinenia s filmami od Sony. Ruben Fleischer, režisér, ktorý sa postaral o filmového Venoma spred dvoch rokov by mal byť ten, kto vdýchne život filmovému spracovaniu Uncharted.

Odchod posledného režiséra od projektu bol veľkým kameňom úrazu. Nakoľko termín vydania filmu bol naplánovaný na december tohto roku, vyzerá to, že sa film Uncharted znova o čosi posunie. Má to však na svedomí aj veľké pracovné vyťaženie hlavnej hviezdy, Toma Hollanda, ktorý sa mimo filmu Uncharted musí zamerať aj na Marvel Cinematic Universe.

film uncharted
Zdroj: as.com

Aby sme sa dočkali filmu tento rok, tak Sony musí nájsť čo najrýchlejšie režiséra, aby časová os produkcie filmu nebola veľmi odchýlená od pôvodných plánov. Avšak z webového portálu Deadline sme sa dozvedeli, že Ruben Fleischer môže byť skutočná spása pre Sony. Ak sa Ruben rozhodne chopiť sa snímky, tak je dosť možné, že sa natáčanie začne skôr, než bude Tom Holland povolaný späť do vôd MCU.

Sony má väčšie plány

Nakoľko režisér ešte nepodpísal zmluvu o natáčaní filmu, tak sa ani nedá vyvrátiť, že sa film dočká ďalšieho odkladu. Predsa len Fleischer prednedávnom dokončil film Zombieland 2 a chvíľa pauzy by mu nezaškodila. Sony má však oveľa väčšie plány. Miesto toho, že film posunú na rok 2021 alebo rok 2022, tak sa rozhodli, že film skutočne stihnú vydať do konca tohto roka.

Preto je najzrozumiteľnejšie, že sa obrátili na Rubena Flieschera. Jeho vzťah so Sony je veľmi silný, nakoľko jeho posledné filmy boli pre ich štúdio. Taktiež má veľké skúsenosti s blockbustermi a vie si zmenežovať čas. Preto je veľká šanca, že Fleischer zvládne produkciu filmu za čo najrýchlejší čas.

Mark Wahlberg Uncharted
Zdroj: filmstarts.de

Pokiaľ sa teda Ruben Fleischer rozhodne, že sa filmu ujme, tak už bude v poradí siedmy režisér, ktorý ho mal film Uncharted natočiť. Avšak Sony by si malo začať naberať mimo režiséra aj herecké obsadenie, nakoľko mimo Toma Hollanda ako Nathana Drakea a Marka Wahlberga ako jeho mentora Sullyho film viac postáv nemá.

Pokiaľ sa však Fleischer rozhodne filmu ujať, tak je nádej, že sa film začne produkovať už v budúcich mesiacoch. Medzitým vás budeme pravidelne informovať o akýchkoľvek novinkách o filme Uncharted. Zatiaľ však toho viac nevieme.

Tešíte sa na film Uncharted? Máte radi túto hernú sériu? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -