Ďalší Transformers? Vieme, koľko pokračovaní nás ešte čaká!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Koľko Transformers filmov nás ešte čaká?

Ak tu nejaká veľká filmová séria donedávna vládla pevnou rukou, boli to určite filmy Transformers od Michaela Baya. Ľudia si ale povedali, že už toho majú dosť. Dokázal to zatiaľ posledný diel s podtitulom The Last Knight, ktorý sa stal ich najmenej profitový. Michael Bay ale niečo podobné tušil a dlhé mesiace oznamoval, že išlo o posledný diel v jeho starej sérii.

Očividne sa dopredu chcelo posunúť aj štúdio a tak nám prinieslo film Bumblebee, ktorý rovno označili za reštart série. Všetko teda vyzeralo, že sa uberá novým smerom, no očividne to tak nakoniec nie je. Nedávno sa k slovu dostal producent Lorenzo di Bonaventura, ktorý nám prezradil zopár vecí o jeho ďalších plánoch s touto sériou.

Zdroj: anoncraft.com

Bonaventura prezradil, že momentálne pracuje na dvoch filmoch z tejto série a potvrdil, že pôjde o pokračovanie filmu Bumblebee ale aj pokračovanie filmu The Last Knight. Vraj sa chcú dopracovať k filmom, kde budú Optimus Prime a Bumblebee parťáci a riešiť problémy ľudí okolo seba. To určite neznie ako zlý nápad, no nie je na takýto krok už trochu neskoro?

Asi to bude záležať aj od toho, ako sa tieto filmy rozhodnú pojať. Či by sa Michael Bay vrátil k pokračovaniu tejto série, alebo by sme dostali Transformers film v úplne iných očiach, ako tomu bolo pri filme Bumblebee, o ktorý sa postaral Travis Knight (Kubo a kúzelný meč). Každopádne, ak ste len jednoduchý fanúšik týchto filmov, môžete sa bez akýchkoľvek špekulácií tešiť na ďalšie filmy s vašimi obľúbenými rozkladacími autíčkami.

Čo hovoríte na to, že hlavná Transformers séria bude pokračovať? Ste radi, že aj Bumblebee dostane pokračovanie? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Sice som dievca, ale od 2017 sa mi to zacalo pacit. Myslim, ze jak sa to vela ludom nepaci, tak sa to vela ludom aj paci. Mne sa tento film osobne paci a tesim sa na dalsi diel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -