Filmy

Do Spider-Man: Far From Home bol obsadený herec Numar Acar ako ďalší záporák! Žeby konečne Kraven?

Do Spider-Man: Far From Home bol obsadený ďalší záporák!

Tak keby sme teraz mali začať počítať, koľko záporákov už vlastne v MCU Spider-Man sérii je, už teraz by sme museli použiť dve ruky. Táto správa, že sem prichádza ďalší nás teda opäť zaskočila. Asi každý kto si aspoň raz zapol animovaný seriál Spider-Man z roku 1993 alebo otvoril nejakú komiksovú zbierku, vie, že Spidey má najlepších záporákov z celého sveta Marvelu. Nepochybne ich teda chce štúdio využiť čo najviac a vyzerá to tak, že nechcú nechať nič na náhodu.

Do zoznamu hercov pre film Spider-Man: Far From Home sa teda pridáva ďalšie meno a to je Numar Acar. Tento herec hral doteraz len v menších rolách. Tento rok ste ho napríklad mohli vidieť vo filme 12 Strong s Chrisom Hemsworthom a už čoskoro sa ukáže v hranom filme Aladdin od štúdia Disney. Vo filme Spider-Man: Far From Home by si teda podľa posledných informácií mal zahrať záporáka s menom Dimitri.

Herec Numan Acar bol práve obsadený do role záporáka vo filme Spider-Man: Far From Home

Herec Numan Acar bol práve obsadený do role záporáka vo filme Spider-Man: Far From Home; Zdroj: thehollywoodreporter.com

Síce podľa fotky vyzerá, že toto bude nepochybne záporák, na ktorého fanúšikovia priam vyčkávajú – Kraven the Hunter, bohužiaľ… Dimitri nie je pravé meno Kravena. Avšak je to meno ďalšieho ikonického záporáka, ktorý je zhodou okolností jeho brat. Ten sa volá Chameleon a ukázal sa už v úplne prvom zošite The Amazing Spider-Man v roku 1963.

Marvel teda ide skutočne po tých starších záporákoch, ktorí postupne vybudovali komiksový svet Petra Parkera. My sme za to neskutočne radi. Vo filme Spider-Man: Far From Home by sme teda podľa všetkého mali vidieť Mysteria, Vultura, Chameleona a Green Goblina. To je teda riadny zástup záporákov. Stále sme ale zvedaví, či sa im ešte podarí v budúcnosti vytiahnuť pár ďalších, rovnako ikonických. Predsa len, pár skvelých by sa ešte našlo. Spider-Man: Far From Home je zatiaľ naplánovaný na 5. júl 2019.

Chameleon v animovanom seriáli Spider-Man z roku 1993

Chameleon v animovanom seriáli Spider-Man z roku 1993; Zdroj: aminoapps.com

Ste radi, že Marvel nám ukáže ďalšieho klasického Spider-Man záporáka? Koho by ste ešte chceli vidieť v MCU Spider-Man filmoch? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  FilmyTrailery

  Prvý trailer na Black Widow nás pripravuje na emocionálnu rozlúčku s Natashou Romanoff

  1 Comment

  Pridaj komentár