Ďalšia YouTube dráma! S kým sa pochytil youtuber KSI tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Ďalšia YouTube dráma!

Po dlhšej odmlke, ktorú prerušovali len malé spory, nám YouTube konečne znovu prináša niečo väčšie. Od drámy s Loganom Paulom a KSI-om (viac na tomto odkazeYouTube stíchol. Každý si robil svoje, Logan začal so svojím podcastom Impaulsive. No ku koncu roka 2018 je tu ďalšia YouTube dráma! S kým sa pochytil youtuber KSI tentokrát? KSI sa objavil v podcaste s názvom What’s Good, v ktorom sa negatívne vyjadruje na adresu youtubeových raperov. Niektorí z nich sa na to rozhodli reagovať vo svojich videách, iní vytvorili diss tracky na KSI-a. Tieto videá sa stali virálnymi a ak ste ešte o tejto dráme nepočuli, prinášame vám čerstvé informácie.

KSI
Zdroj: talksport.com

Diss tracky vznikli dva, jeden od Dejiho, Daxa, Jallowa a Crypta a druhý od youtubera Quadeca. Na obe videá KSI reagoval vo vlastnom videu a jeho reakcia bola oveľa pozitívnejšia než vyjadrovanie sa v spomenutom podcaste. Dokonca Quadecovi odpovedal vlastným diss trackom, na ktorý sa Quadeca chystá v najbližších dňoch odpovedať ďalším. Na túto drámu reagovalo veľa youtuberov, napríklad aj KSI-ov brat Deji, ktorému sa pesnička veľmi páči alebo aj Logan Paul, ktorý mladého začínajúceho rapera pozval k sebe do podcastu napriek nelichotivým poznámkam na Logana Paula, ktoré zazneli v diss tracku. Quadeca v ňom naráža na udalosti z januára a z Japonska. Hovorí presne: „Logan Paul, príď a natoč to. Myslím, že som práve zabil človeka.“ Na konci videa ešte hovorí, že skôr, akoby mal počúvať KSI-ov rap, by radšej umrel dobodaný s Maverick merchom (Loganova značka oblečenia) na sebe. No ani toto Logana neodradilo a chlapca za svoju prácu obdivuje. Okrem tohto Quadeca spomenul vo svojom diss tracku teóriu, že KSIpriateľku, ktorú schováva. Túto teóriu potvrdil aj Logan Paul, aj Deji. 

KSI a Quadeca
Zdroj: dexerto.com

KSI vs Quadeca

Rozdiel medzi Quadecovým a KSI-ovým diss trackom je určite v správe, ale aj v spracovaní. Quadeca to vzal skôr ako prostriedok na to, aby povedal, čo mal na srdci. KSI to bral ako odpoveď a to video spravil viac menej preto, lebo to od neho fanúšikovia chceli. Preto sa aj vo veľa častiach môžete strácať v jeho texte a nedostanete z neho žiadnu ucelenú myšlienku. Rovnako, ako v diss tracku na Logana, sa zahral na veľkého, zlého a mocného youtubera. Celú svoju pesničku poňal v náboženskom zmysle, čo môžme vidieť aj na jej názve – Ares (grécky boh vojny). Quadeca sa naopak so žiadnym príbehom nezaoberal, natočil a nahral všetko tak, aby bola jeho správa z pesničky jasná. Jeho hudobný štýl pripomína rapovú new school a okrem rapových pasáží dopĺňa svoje diela aj spevom. Taktiež tam použil teraz veľmi populárny prvok a to ten, že zmenil v polke pesničky celý beat.

Quadeca
Zdroj: youtube.com

Teraz nám neostáva nič iné, iba čakať na Quadecovu odpoveď a či táto dráma rozpúta ešte viac konverzácii a ďalších diss trackov aj medzi ostatnými youtubermi. Po vydaní tohto diss tracku naňho KSI vo svojom videu reagoval, na čo následne ďalším videom reagoval Quadeca. Quadeca zároveň v ešte jednom videu reagoval na KSI-ov diss track proti nemu. Čo príde nabudúce?

Zdroj: youtube.comdexerto.com

Quadecov diss track:

 

KSI-ov diss track:

 

Čo na celú túto drámu hovoríte vy? Sledujete ju, alebo vás absolútne nezaujíma? Koho pesnička sa vám páči viac? Podeľte sa s nami o tom v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -