Matt Damon a Casey Affleck utekajú pred políciou a gangstrami v novej akčnej komédii (Trailer)

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na akčnú komédiu The Instigators

Apple TV+ prináša trailer na film The Instigators, akčnú kriminálnu komédiu. V hlavných úlohách sa ukáže ostrieľaná herecká dvojica Matt Damon a Casey Affleck, ktorí sa stanú kvôli nevydarenej operácii zločincami na úteku. Režisérom je Doug Liman, ktorého remake filmu Road House len nedávno dominoval diváckym rebríčkom.

Damon vo filme hrá muža menom Rory, bývalého mariňáka“, ktorý sa vo výslužbe dostáva do problémov nielen rodinných, ale aj do tých finančných. Siaha preto po zúfalej poslednej možnosti.

Rory sa spojí s bývalým trestancom Cobbym (Affleck) so zdanlivo jednoduchou úlohou. Počas kampane majú okradnúť skorumpovaného politika, ktorého hrá Ron Perlman.

Lúpež, pri ktorej sa pokazí úplne všetko

Samotný čin však ide akokoľvek, len nie podľa plánu. Keď sa všetko pokazí, stávajú sa utečencami nielen pred políciou, ale po krku im idú aj podplatení úradníci a najhoršie je, že sa popri tom zapletú aj s kriminálnymi lordami Bostonu. Aby toho nebolo málo, Rory siahne po pomoci svojej terapeutky (Hong Chau), z ktorej sa razom stáva unesená.

Ústredná herecká dvojica opätovne dokazuje, že sa navzájom spolu skvele dopĺňajú. Spoločne sme ich mohli vidieť už vo filmoch Dobrý Will Hunting, Dannyho jedenástka, sci-fi Interstellar a najnovšie aj v historickej dráme Oppenheimer.

krimi komédia the instigators apple tv
Zdroj: TMDB

Krimi komédia nabitá hereckými hviezdami

Snímka je však napakovaná aj ďalšími veľkými hereckými menami. Okrem spomenutých tu hrajú Jack Harlow, Alfred Molina, Ving Rhames, Paul Walter Hauser, Michael Stulbarg, Don DiPetta či Richie Moriarty. Affleck bol zároveň spolu s Limanom aj spoluautor scenára, pričom ruku k dielu priložil aj Chuck MacLean známy pre televíznu kriminálku City on a Hill.

Režisér sa zároveň vrátil k spolupráci s Damonom, v minulosti figuroval ako výkonný producent až pre tri filmy s Jasonom Bourneom. Tento raz prináša osviežujúci vstup do žánru kriminálnej komédie, ktorý si budeme môcť pozrieť na službe Apple TV+ už 9. augusta.

Ako sa vám páči trailer na film The Instigators? Pôjde podľa vás o nápaditý film v žánri krimi komédie? A čo hovoríte na opätovnú spoluprácu Damona a Afflecka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -