FilmyTrailery

Daniel Radcliffe bojuje stratený proti prírode samotnej! V traileri na film Jungle mu už prútik nepomôže

Daniel Radcliffe už dávno nieje iba Harry Potter. Dokázal to vo aj filmoch ako Swiss Army Man alebo Imperium. Najbližšie Daniela uvidíme v thrilleri podľa skutočných udalostí, v ktorom pôjde o prežitie. Zahrá si izraelského turistu Yossiho Ghinsberga, ktorý sa aj so svojimi dvoma kamarátmi vydal na výlet svojho života. Z bolívskeho mesta La Paz cestujú až do srdca nepreskúmanej amazonskej džungle. Ich vysnívaný výlet sa však po chvíle zmení na najhoršiu nočnú moru, z ktorej nevyviaznu všetci živí. Súboj človeka a matky prírody sa tak môže začať. Film je adaptáciou knihy od Yossiho Ghinsberga, ktorý sa rozpísal o svojom prežití. Užite si prvý Jungle trailer!

Prvý oficiálny Jungle trailer

Režisérom drámy Jungle je Greg McLean, ktorý napísal scenár napríklad pre film od Jamesa Gunna – The Belko Experiment. Vo filme sa predstavia aj Alex Russell, Joel Jackson a Thomas Kretschmann. Film premiéruje v amerických kinách už 20. októbra 2017 a zatiaľ bohužiaľ nevieme, či sa ho dočkáme aj u nás. Čo vravíte na prvý trailer?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár