Daniel Radcliffe bojuje stratený proti prírode samotnej! V traileri na film Jungle mu už prútik nepomôže

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Daniel Radcliffe už dávno nieje iba Harry Potter. Dokázal to vo aj filmoch ako Swiss Army Man alebo Imperium. Najbližšie Daniela uvidíme v thrilleri podľa skutočných udalostí, v ktorom pôjde o prežitie. Zahrá si izraelského turistu Yossiho Ghinsberga, ktorý sa aj so svojimi dvoma kamarátmi vydal na výlet svojho života. Z bolívskeho mesta La Paz cestujú až do srdca nepreskúmanej amazonskej džungle. Ich vysnívaný výlet sa však po chvíle zmení na najhoršiu nočnú moru, z ktorej nevyviaznu všetci živí. Súboj človeka a matky prírody sa tak môže začať. Film je adaptáciou knihy od Yossiho Ghinsberga, ktorý sa rozpísal o svojom prežití. Užite si prvý Jungle trailer!

Prvý oficiálny Jungle trailer

Režisérom drámy Jungle je Greg McLean, ktorý napísal scenár napríklad pre film od Jamesa Gunna – The Belko Experiment. Vo filme sa predstavia aj Alex Russell, Joel Jackson a Thomas Kretschmann. Film premiéruje v amerických kinách už 20. októbra 2017 a zatiaľ bohužiaľ nevieme, či sa ho dočkáme aj u nás. Čo vravíte na prvý trailer?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -