Zahrá si Danny DeVito v hranom Herculovi od Disney? Herec s tým jednoznačne počíta

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Danny DeVito v hranom filme Hercules?

Medzi obľúbenú taktiku štúdia Disney momentálne patrí recyklácia starších animákov, ktoré prerábajú na hrané filmy. Jedným z najbližších takýchto filmov bude Hercules, v ktorého pôvodnej, animovanej verzii hral, alebo teda daboval, aj obľúbený herec Danny DeVito. Mnohí fanúšikovia by chceli, aby si v hranom filme rolu zopakoval, a herec by bol z toho viac než nadšený.

V rozprávke z roku 1997 sme mohli vidieť mladého poloboha Hercula, z ktorého sa stal veľký grécky hrdina. Nebol by to zvládol bez pomoci svojho lietajúceho koňa Pegasusa a učiteľa Phila. Šlo a nevrlého a striktného satyra nízkeho vzrastu, ktorého si nakoniec všetci obľúbili. Azda aj vďaka hlasovému herectvo, ktoré v tejto úlohe predviedol Danny DeVito.

Hercules
Zdroj: lidovky.cz

Na filme pracujú aj bratia Russovci

Herec aj napriek tomu, že má už 77 rokov, neplánuje povesiť herectvo na klinec. Práve naopak. V jednom z rozhovorov dokonca prezradil, že si chce zahrať satyra Phila aj v hranom filme o Herculovi. Proporcie by na to mal, keďže je nižšieho vzrastu, ako aj skúsenosti, keďže na postave už pracoval predtým. Prečítajte si jeho celé (vtipné) vyhlásenie:

Ak ma do toho nedajú, tak nemajú ani chlp na zadku. Ja som hraný „Herkules“!

Herec je teda jasne rozhodnutý, že úlohu chce hrať. Snáď mu to (ako aj nám) štúdio splní. No nateraz to zostáva záhadou, rovnako ako to, kto sa zhostí titulnej úlohy Hercula. To nám totiž ešte nebolo prezradené. Vieme iba, že režisérom bude Guy Ritchie, scenáristom Dave Callaham a producentmi sa stanú Anthony a Joe Russovci.

Danny DeVito s dcérou Lucy DeVito
Danny DeVito s dcérou Lucy DeVito; Zdroj: tvinsider.com

DeVita budeme najbližšie počuť v animovanom sitcome pre dospelých

Hraný Hercules je teda ďaleko od začiatku natáčania. Stále si ale vieme pozrieť animovaného Hercula, kde môžeme DeVita počuť. Počuť ho budeme môcť ale aj v jeho najnovšom projekte Little Demon, kde nadabuje Satana. Ide o animovaný sitcom pre dospelých a okrem neho si tam zahrá napríklad aj jeho dcéra Lucy DeVito či herci a herečky ako Aubrey Plaza, Arnold Schwarzenegger, Mel Brooks či Dave Bautista.

Chceli by ste DeVita vidieť ako satyra v hranom filme Hercules? Podarí sa im podľa vás urobiť film tak dobre, že sa zaradí medzi obľúbené hrané prerábky starých animákov?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -