Danny Trejo je zábavnejší ako by ste si mysleli!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Danny Trejo memes, alebo ako sa robí tacos

Danny Trejo je americký herec, ktorého ľudia možno nepoznajú po mene. No ak ho uvidíte vo filme, tak ho určte spoznáte. A aj ak by ho naši nepoznali, tak v Amerike ho pozná každý. Pretože Danny Trejo, to je z tých hercov, ktorí hrajú v polovičke filmov, ktoré Hollywood za rok vyprodukuje.

Takéto články asi bežné redakcie nepíšu. No my sme s rozhodli, že sa prescrollujeme Dannyho instagram, pozrieme sa na jeho tweety a podelíme sa s vami o perličky, ktoré sme našli. A o tom, že je to naozaj vtipný človek sa presvedčíte v tomto článku.

Danny Trejo je legenda. A Harold a Kumar sú z filmu, ktorý sa po našom volá “Zahulíme, uvidíme”. No nepovedzte, že to nie je krásny preklad.


Tieto obrázky sú memes. Ak by niekto z Vás nevedel, čo je to meme, tak kdesi na urban dictionary sa píše, že je to “niečo napodobené”. S týmto moc nesúhlasíme, pretože ak si dáte na stránke reddit.com do vyhľadávanie meme, tak zistíte čo to vlastne je.


K tomuto sa snáď ani netreba vyjadrovať. Stojí tam:

‘Skúsil som taco prvýkrát v  živote a bolo to delikátne.
Z Taco Bell’.


‘Povedali sme, žiadne bitie sa!’


#Namaste


‘Nemôžeš dať len tak taco do ponuky obchodov v Los Angeles a byť úspešný. Je tu príliš veľa možnosti.’

‘To je to, kde sa mýliš, kiddo’


Lebo tacos.. Preto..


Toto vyzerá ako Michael Bay production.


‘Keď si musíte zakryť uši aby ste nepočuli žiaden spoiler zo Star Warsu.’Danny Trejo je prosto frajer. Jeho oficiálny twitter účet nájdete tu:

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah