Daphne a Velma zo Scooby-Doo dostávajú vlastný film a v prvom traileri riešia záhadu na ich škole!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímalo vás niekedy, ako sa Daphne a Velma spoznali ešte pred tým, než sa pridali do Mystery Gangu? Táto dvojica totižto dostane vlastný film, v ktorom sa pozrieme na to, ako sa stali najlepšími kamarátkami! Štúdio Warner Bros. Home Entertainment si pre nás teda pripravilo spin-off/prequel ku slávnej sérii Scooby-Doo. Samozrejme, nepôjde o rovnaké obsadenie ako v obľúbených filmoch Scooby-DooScooby Doo 2: Nespútané príšery. Tínedžerské verzie Daphne a Velmy si zahrajú Sarah Jeffery (Descendants) a Sarah Gilman (Last Man Standing). O produkciu sa postarajú spoločnosti Blue Ribbon ContentBlondie Girl Productions na čele s dvoma blond hlavami – Ashley Tisdale (High School Musical) a Jennifer Tisdale.

daphne_velma
Zdroj: ew.com

O čom bude film Daphne a Velma?

Roboti a technologické vynálezy sú na škole Ridge Valley High úplne bežnou záležitosťou. Do tohto inovačného centra plného najmúdrejších hláv z mesta prichádza aj výmenná študentka Daphne Blake (Sarah Jeffery). Tam ju totižto čaká jej najlepšia online kamarátka, neuveriteľne múdra a „nerd“ Velma Dinkley (Sarah Gilman). Nie všetko je však tak nevinné, ako by sa mohlo zdať. V škole totižto začnú miznúť tí najlepší študenti z fakulty. Kedysi boli plní života, no po zmiznutí sa vrátia bez života ako zombie. Dokážu Daphne a Velma vyriešiť ich prvú záhadu aj bez pomoci Scooby-Doo a Mystery Gangu, alebo sa aj oni stanú ďalšími obeťami?

Film podobných kvalít by sa pravdepodobne nikdy nedostal do kín, a tak aj Daphne & Velma mieria rovno do domácej distribúcie. V digitálnej podobe, na DVD a Blu-ray bude film dostupný už 22. mája 2018. O réžiu sa postarala filmárka Suzi Yoonessi zo scenáru od Kyle Mack a Caitlin Meares. Vo filme si zahrajú aj Vanessa Marano, Brian Stepanek, Stephen Ruffin a Evan Castelloe.

Tak čo, dáte šancu rozšíreniu Scooby-Doo univerza?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -