Daredevil je späť v MCU! Po filme Spider-Man: Bez domova sa objaví aj s Kingpinom v novom seriáli Echo

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak niekto pochyboval o tom, že sa Matt Murdock vráti do MCU, Marvel si pre fanúšikov pripravil očakávaný zvrat. Návrat herca Charlieho Coxa sme mohli pôvodne vidieť v krátkom vystúpení vo filme Spider-Man: Bez domova a už v tom momente to začalo byť zreteľne jasné. Ak do toho spojíme presun seriálu Daredevil z Netflixu na Disney+, niet nad čím premýšľať. K dnešnému dňu to máme oficiálne potvrdené a komiksový charakter Daredevil sa najbližšie objaví v pripravovanom MCU seriáli Echo.

Hlavnou postavou seriálu bude nepočujúca superhrdinka Maya Lopez a.k.a. Echo, ktorá je adoptívnou dcérou Wilsona Fiska. V sérii teda nebude chýbať ani Kingpin, ktorého si opäť zahrá Vincent DOnofrio. Postavu Echo stvárni Alaqua Cox.

Daredevil a Kingpin sa stali súčasťou MCU seriálu Echo

Matt Murdock a Kingpin MCU seriál Echo
Zdroj: theringer.com

Kto videl minuloročný MCU seriál Hawkeye, určite mu vyššie spomenuté mená neunikli a takýto návrat je naozaj potešujúci. Už len z toho dôvodu, že na konci seriálu bol Kingpin zastrelený práve Mayou. Ale ako Marvel dokazuje stále dookola, ak nevidíte nevládne telo, je pravdepodobné, že dotyčná postava mŕtva nie je. D’Onofriov Kingpin tomu ide príkladom a pravdepodobne ho uvidíme ako jedného z hlavných antagonistov nového MCU seriálu.

Echo predstavuje prvé skutočné herecké vystúpenie Charlieho Coxa v MCU po tom, čo musel vo filme Spider-Man: Bez domova zachraňovať Petra Parkera pred väzením. Taktiež to bude prvýkrát, čo sa Cox vráti do úlohy Matta Murdocka na malé obrazovky od zrušenia seriálu Daredevil.

Premiéra na Disney+ je naplánovaná v roku 2023. Produkcia seriálu začala už v máji a končiť by mala koncom tohto roka. Popri spomínaných hercoch v sérii účinkujú aj Devery Jacobs, Graham Greene, Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Cody Lightning a Zahn McClarnon. Podrobnosti o zápletke sú zatiaľ prísne strážené, aj keď s príchodom Coxa bude séria podľa všetkého čerpať inšpiráciu z mnohých najznámejších komiksov s Echo, kde sa jej cesta spojila s Daredevilom. Máme sa na čo tešiť, ale na viac informácií si ešte musíme počkať.

Tešíš sa na to, že v MCU sérii Echo sa objaví aj komiksový superhrdina Daredevil? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -