Splnený sen fanúšikov? Herec Daredevila Charlie Cox údajne dotočil scény pre film Spider-Man 3

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Sme opäť o krok bližšie k tomu, aby sa splnil sen hádam každého fanúšika komiksov. A to aby sa Daredevil objavil v Spider-Man 3 po boku pavúčieho muža. Slepého bojovníka stvárneného hercom Charliem Coxom sme si zamilovali už v jeho samostatnom seriáli od Netflixu, ktorý bol v roku 2018 po troch sériách zrušený.

Odvtedy fanúšikovia bojujú za to, aby sa Charlie Cox stal súčasťou Marvel Cinematic Universe. Našťastie sa klebety v Hollywoode šíria rýchlosťou svetla a už v decembri sme vám písali o nepotvrdenej správe, že sa tak naozaj stane. Vtedy server Murphy’s Multiverse informoval o tom, že sa Matt Murdock a.k.a. Daredevil stane súčasťou tretieho Spider-Mana.

Daredevil v MCU
Zdroj: reddit.com

Daredevil v Spider-Man 3 je realitou

Benzín do ohňa prilieva fakt, že štúdio Marvel Studios dostalo v novembri späť práva na túto postavu. Najnovšiu nádej nám dáva portál ComicBook, ktorý jeho prítomnosť vo filme Spider-Man 3 „potvrdil“. Podľa ich zdroja už Charlie Cox údajne stihol dotočiť všetky svoje scény. Bližšie detaily bohužiaľ zatiaľ nepoznáme.

Táto správa prichádza iba pár dní po tom, čo sa riaditeľ štúdia Kevin Feige vyjadril na túto tému. Ten v nedávnom rozhovore prezradil, že sa superhrdinovia z Netflix seriálov, teda tím The Defenders, môže ukázať v MCU. Tvrdí, že Matt Murdock, Luke Cage, Jessica Jones a ďalšie postavy zo seriálov sú „na palube“ v Marvel Studios. A keď sa ho v inom rozhovore špecificky spýtali na návrat Coxa do úlohy Daredevila, tak odpovedal: „Uvidíme.“

Nahráva tomu aj fakt, že by sa film Spider-Man 3 mal zamerať na multiverzum. Celé to odštartovalo potvrdením toho, že sa herec Jamie Foxx vráti ako záporák Electro, ktorého stvárnil vo filme The Amazing Spider-Man 2 (2014). Pár dní na to prišla informácia o účasti Benedicta Cumberbatcha v úlohe Doctora Strangea, ktorý by sa mal stať novým mentorom Petera Parkera. Ďalším pánom na holenie bol herec Alfred Molina, ktorý sa naposledy postavil proti pavúčiemu mužovi vo filme Spider-Man 2 (2004) ako Doctor Octopus.

Spider-Man 3 Sony
Zdroj: buzz-plus.com

Veľké hrátky s multiverzom vo filme Spider-Man 3 sme tak mali viac-menej potvrdené a už bolo len otázkou času, kedy príde to najpodstatnejšie potvrdenie. A nakoniec prišlo aj to. Tobey Maguire z pôvodnej trilógie režiséra Sama Raimiho a Andrew Garfield zo série The Amazing Spider-Man sa vrátia do úloh Petera Parkera. Nemali by chýbať ani ich nežné polovičky Kirsten Dunst ako Mary Jane a Emma Stone ako Gwen Stacy.

Akú úlohu by vo filme zohral?

Preto je viac ako reálne, že sa v tomto veľkofilme ukáže aj Daredevil. Ako by teda postava Matta Murdocka zapadala do príbehu filmu? Nuž, na konci filmu Spider-Man: Ďaleko od domova bola vďaka Mysteriovi (Jake Gyllenhaal) odhalená pravá identita Spider-Mana celému svetu. V potitulkovej scéne postava J. Jonaha Jamesona (J. K. Simmons) túto informáciu zverejnila cez médium Daily Planet.

Peter tak bude potrebovať poriadne dobrého právnika, keďže naň bola našitá vražda Mysteria. Aká náhoda, že práve Matt Murdock vlastní právnickú firmu Nelson and Murdock, ktorá by Petera mohla obhajovať. Je teda možné, že vo filme neuvidíme jeho alterego Daredevila, no aj prítomnosť samotného Charlieho Coxa by bola veľkým potešením.

Charlie Cox Daredevil Spider-Man 3
Zdroj: reddit.com

Samozrejme tieto novinky treba brať s rezervou a musíme si počkať na oficiálne potvrdenie od Marvelu, Sony alebo samotného Coxa. No ak mal herec už údajne dotočiť svoje scény, tak sa nachádzame doposiaľ najbližšie od toho, aby to bolo realitou. O všetkých aktualizáciách vás budeme včas informovať.

Premiéra filmu Spider-Man 3 je naplánovaná na 17. december 2021 a my sa už nevieme dočkať. Čo na tieto správy hovoríte vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -