Tímovku X-Men: Dark Phoenix neuvidíme tento rok a opäť sa presunuli aj New Mutants!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

New Mutants a Dark Phoenix neuvidíme tento rok!

Vyzerá to tak, že jediným Marvel filmom od štúdia 20th Century Fox bude tento rok Deadpool 2. Ten pred pár dňami prišiel s novým trailerom a dokonca aj testovacie premietanie dopadlo dobre. Fox totižto oznámil nové dátumy premiér pre ich filmy. Medzi nimi sa nachádzali aj dve tímovky X-Men. Pamätáte si, ako sa premiéra filmu The New Mutants preložila z apríla 2018 až o rok, na 22. február 2019? Nuž, už ani tento dátum neplatí. Hororovú X-Menovku totižto uvidíme až 19. augusta 2019. Pôvodným dôvodom na preloženie dátumu premiéry bolo, že chcú film urobiť viac hororovým. Neskôr sa však potvrdilo, že pomocou CGI pridávajú úplne novú postavu!

the new mutants trailer
Zdroj: youtube.com

Väčším prekvapením je však odloženie tímovky X-Men: Dark Phoenix. Film sme si mali pozrieť 2. novembra 2018 a dokonca sme videli už aj prvé fotky. Nový dátum premiéry ale hovorí, že si film tento rok nepozrieme! Dark Phoenix sa totižto presúva na 14. februára 2019, presne na Valentína. Dôvod odloženia zatiaľ nie je známy, no pravdepodobne chcú z filmu vyťažiť čo najviac. Malo by totižto ísť o snímku, ktorá navždy zmení smer tejto franšízy.

O čom bude X-Men: Dark Phoenix?

Príbeh filmu sa bude odohrávať v roku 1992, kedy sa tím X-Men považuje za národných hrdinov. Profesor X tak svoj tím motivuje pre ešte ťažšie a nebezpečnejšie misie. Pohroma sa však začne vtedy, keď sa X-Meni vydajú na záchrannú misiu do vesmíru. V Jean Grey sa totižto po zasiahnutí solárnou žiarou prebudí jej nechválne známy “Fénix“, ktorého zlomok sme mohli vidieť na konci filmu X-Men: Apocalypse. Tím sa tak po prvýkrát vyberie do otvoreného vesmíru, kde budú bojovať s intergalaktickou armádou, samotným Dark Phoenixom ale aj s hlavnou záporáčkou filmu, ktorú si zahrá Jessica Chastain. Meno jej postavy nebolo zatiaľ nikde odhalené, no popis sedí na “meničku” menom Lilandra.

Jean Grey bude zlomovou postavou pre príbeh filmu
Jean Grey bude zlomovou postavou pre príbeh filmu, Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -