Hra Little Hope – Pokračovanie Man of Medan sa odhaľuje v prvej ukážke

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Hra Little Hope prichádza s prvou ukážkou

Dnes, teda 30. augusta vychádza nová hororová hra od štúdia Supermassive Games, ktoré má na konte napríklad PlayStation exkluzivitu Until Dawn. Už pred nejakým časom odhalili ich antologickú hernú sériu The Dark Pictures, ktorá bude tentokrát dostupná na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Spolu s príchodom ich prvého titulu – Man of Medan – sa rovno odhalilo aj pokračovanie. To nesie názov Little Hope a zavedie nás do rovnakomenného mestečka. Príbehy celej série nie sú nijakým spôsobom prepojené, keďže sa jedná o samostatné poviedky.

Prvá ukážka na The Dark Pictures: Little Hope odhalila, že sa pokračovania dočkáme už v roku 2020. Jedným z hlavných predstaviteľov by mal byť herec Will Poulter, ktorého poznáme z filmov ako Slnovrat, Labyrint: Útek, My sme Millerovci či Black Mirror: Bandersnatch.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -