Trailer na film Dark Web: Cicada 3301 odhaľuje mysterióznu hru, v ktorej pôjde o život

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Počuli ste už niekedy o mysterióznom fenoméne zvanom Cicada 3301? V skratke sa jedná o skutočnú, dodnes nevyriešenú internetovú hru. Podľa konšpirácií mala slúžiť na regrutovanie tých najlepších z najlepších do tajných služieb. Táto udalosť možno navždy ostane zahalená rúškom tajomstva, no film Dark Web: Cicada 3301 ju adaptuje do vtipného kyber-trileru.

Štúdio Lionsgate vydalo prvý trailer na ich „intenzívny, vysokorýchlostný kyber-triler“ inšpirovaný skutočnými udalosťami. Ale ako vraví titulok na plagáte, pôjde o ozajstný príbeh hackera, ktorý sa nikdy nestal. Z prvej ukážky to vyzerá na typické béčko, ktoré sa síce neberie vážne, no určite zabaví nejedného diváka. Určite teda nečakajte seriózny počin.

Trailer na film Dark Web: Cicada 3301

Príbeh sa zameria na geniálneho hackera Connora Blacka, ktorý objaví záhadu menom Cicada 3301. „Online honbu za pokladom, ktorá by mohla byť náborovým nástrojom pre tajnú spoločnosť. Connor, jeho priateľ a odborník na umenie Avi a tajomná knihovníčka Gwen, sa čoskoro dostanú od graffiti do starodávnych knižníc, aby odhalili ozajstné stopy. Musia však predbehnúť agresívnych agentov NSA, tiež na stope Cikády, ktorí chcú slávu sami pre seba.“

Dark Web: Cicada 3301 je režijným debutom herca, modela a speváka Alana Ritchsona (Titans). Aby toho nebolo málo, Ritchson pracoval aj na scenári a zároveň stvárni jedného z agentov. Herecký ansámbel doplnia mená ako Jack Kesy, Conor Leslie, Ron Funches či Andreas Apergis.

Dark Web: Cicada 3301
Zdroj: geektyrant.com

Film preskočí vydanie v kinách a dostane sa priamo na digitálne platformy už 12. marca 2021. Fanúšikovia kyber-trilerov ako Nerve: Hra o život alebo Guns Akimbo si určite prídu na svoje. Každopádne, presvedčte sa na vlastné oči prvým trailerom. Ale dávajte si pozor, množstvo intenzívnych strihov môže byť nebezpečné pre ľudí trpiacich epilepsiou. Tak schválne, koľko napočítate strihov počas prvej minúty ukážky?

Vaše počty nám môžete napísať do komentárov. Medzitým nám dajte vedieť, či sa na túto béčkovú lahôdku chystáte aj vy!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -