Lucasfilm s Darthom Vaderom ešte neskončilo! Objaví sa v Hanovi Solovi?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Užijeme si Dartha Vadera aj v ďalšom samostatnom Star Wars filme?

Ak sú samostatné Star Wars filmy na niečo dobré, určite je to kvôli ich časovému obdobiu. Keďže sa zatiaľ všetky budú odohrávať pred originálnou trilógiou, Disney v nich má šancu oživiť mnoho starých postáv. No a keďže Darth Vader patrí medzi najlepších filmových záporákov všetkých čias, a v novej sérii sa už ukázať nemôže, samostatné filmy by pre neho mohli byť otvorenou bránou pre nové scény.

Disney nám to dokázalo v ich prvom samostatnom filme Rogue One, v ktorom sa jeho konečná scéna automaticky zapísala medzi najlepšie zo Star Wars sveta. Je teda možné, že si Dartha Vadera na plátne ešte užijeme? Vyzerá to tak, že áno. Podľa najnovších správ by sa mal tento legendárny záporák skutočne ukázať v novom samostatnom filme o Hanovi Solovi. No a ak to s ním Disney zvládlo rovnako dobre ako pri Rogue One, je sa určite na čo tešiť.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=N4SVvIedrV4]

Mladý Han Solo sa samozrejme živil ako pašerák, takže dostanie sa do šlamastiky so samotným Vaderom bude veľmi logické! Pre fanúšikov Dartha Vadera by však samostatné filmy mohli znamenať nový pohľad na ich obľúbenú postavu. V prequeloch sme videli jeho zrod, v pôvodnej trilógii jeho príbeh a koniec, no a v samostatných filmoch uvidíme jeho vládnutie. Nemali by sme vidieť žiaden osobný príbeh ani nič podobné, iba Vadera očami ostatných, čo znamená ako naozaj hrozivého vládcu. No a ak to tak naozaj bude, originálna trilógia dostane skvelú poctu. Darth v pôvodných filmoch dnes už nových fanúšikov nevystraší. Samostatné filmy by teda aj vďaka Vaderovi mohli poslúžiť ako lepšie predjedlo než prequeli pred hlavnou trilógiou. O tom si však môžme povedať neskôr. Hlavné je, že mnoho fanúšikov bude mať odteraz o jeden dôvod viac vidieť samostatný film o Hanovi Solovi!

Ste radi, že sa Vader ukáže aj v tomto filme? Chceli by ste, aby samostatné filmy tromfli prequelovú trilógiu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -