Poznáme dátum premiéry špeciálnej epizódy seriálu Priatelia. Pozrieť si ju budeme môcť už naozaj čoskoro

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

V dnešnej dobe existuje naozaj málo ľudí, ktorí by nepoznali sitkom Priatelia (Friends). Seriál síce skončil už pred rokmi, no fanúšikov potešila správa o novej špeciálnej epizóde. Tá by hlavných predstaviteľov mala po rokoch opäť spojiť. Pre koronavírus sa jej natáčanie presunulo o rok, no epizóda Friends: The Reunion už je natočená a známy je aj dátum premiéry.

Premiéra sa síce o rok posunula, no nakoniec sa jej dočkáme. Uvidíme v nej všetkých šesť hlavných hviezd – Jennifer Aniston (Rachel), Lisa Kudrow (Phoebe), Courteney Cox (Monica), David Schwimmer (Ross), Matt LeBlanc (Joey) a Matthew Perry (Chandler). Projektu blízke zdroje prezradili, koľko dolárov dostane každý herec za túto epizódu. Malo by ísť o šialenú sumu 2,5 milióna dolárov.

Dátum premiéry špeciálnej epizódy Friends: The Reunion

Špeciálna epizóda vyjde na streamovacej službe HBO Max (u nás zrejme na HBO GO). Tam by sa momentálne malo dať pozrieť aj všetkých desať sérií seriálu. Cez video, ktoré ste mohli vidieť vyššie, sme sa ale dozvedeli veľmi dôležitú informáciu, a to dátum premiéry špeciálnej epizódy. Tej sa dočkáme už o chvíľu. Bude to teda približne o dva týždne, a konkrétne 27. mája 2021.

Zrejme nikto nečakal, že to bude tak skoro, pretože častokrát sa hovorilo skôr o termíne niekedy na jeseň. Táto špeciálna epizóda nebude pokračovaním príbehu, ale malo by ísť o stretnutie hlavných hercov, ktorí si spolu zaspomínajú na nakrúcanie. V špeciálnej epizóde seriálu, ktorý vytvorili Kevin Bright, Marta Kauffman a David Crane, uvidíme ale aj ďalšie hviezdy.

Matthew Perry špeciál seriál Priatelia
Zdroj: sheknows.com

V epizóde sa ukážu ako hostia David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga a Elliott Gould. Zoznam ešte doplnia Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai. Špeciálnu epizódu spolu s tvorcami režíroval Ben Winston.

Pozriete si špeciálnu epizódu seriálu Priatelia? Prekvapilo vás, že ju uvidíme už o dva týždne? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: deadline.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -