V traileri na 4. sériu Cobra Kai sme sa dozvedeli dátum premiéry. Dostali sme však aj veľa nových záberov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dnešná virtuálna udalosť TUDUM, ktorú usporiadala platforma Netflix, predstavila mnoho nových informácií a videí. V prípade seriálu Cobra Kai sme dostali oboje. Dozvedeli sme sa totiž, kedy bude dátum premiéry štvrtej série, pričom sme túto informáciu dostali v Cobra Kai traileri plnom nových záberov. Bude to veľmi tesné, ale naozaj si ju stihneme pozrieť ešte v roku 2021.

Filmová séria Karate Kid sa rokmi stávala slávnejšou a slávnejšou, a tak po 30 rokoch dostala pokračovanie v podobe seriálu. Teraz už teda filmová aj seriálová séria zachytáva rivalitu dvoch karate bojovníkov, Daniela (Ralph Macchio) a Johnnyho (William Zabka). Tí síce vyrástli a majú deti a dospelé životy, no nikdy v skutočnosti nezabudli na karate rivalitu zo strednej školy.

Dátum premiéry štvrtej série Cobra Kai odhalený v novom traileri

Trailer nás navádza na to, že v štvrtej sérii pôjde o spojenectvá. Na jednej strane tu máme Johnnyho a Daniela, ktorí sa snažia skĺbiť svoje techniky a spôsoby učenia. Spojenie Danielovej jemnej a Johnnyho agresívnej techniky však môže byť pre ich študentov občas mätúce. Na druhej strane však máme Johna Kreesa (Martin Cove) a Terryho Silvera (Thomas Ian Griffith).

Títo bývalí vojenskí kamaráti sa už spolu v jednom filme stretli, no aj tak ich porazil Daniel a pán Miyagi. Druhé kolo odvety im však možno vyjde. To nám ale pripomína, že ústredným motívom novej série bude ďalší turnaj, ktorý ma rozhodnúť o osude niektorých karate dojo. Pôjde v poradí už o štvrtý turnaj, ktorý na obrazovkách uvidíme, pričom bude druhým v seriáli Cobra Kai.

cobra kai štvrtá séria
Zdroj: screenrant.com

Dôležitá informácia sa odhalila na konci videa, a šlo o dátum premiéry štvrtej série. Vedeli sme, že to bude v decembri, no až teraz vieme, že to bude presne 31. decembra 2021. Ide o posledný deň v tomto roku, no keďže všetky časti vyjdú naraz, je možné stihnúť pozrieť si ich ešte v roku 2021. Závisí už len na vašej ochote pozerania.

Vrátia sa všetci študenti

Učitelia by bez svojich žiakov ale neboli učiteľmi. Vrátia sa preto herci a herečky ako Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Jacob Bertrand (Hawk) alebo Peyton List (Tory Schwarber). Uvidíme ale aj mamičky v podaní Vanessy Rubio (Carmen Diaz) a Courtney Henggeler (Amanda LaRusso). Týchto hercov spolu s ostatnými nespomenutými si pozrieme teda až koncom tohto roka na Netflixe.

Tešíte sa na najnovšiu sériu? Stihnete si ju pozrieť v posledný deň tohto roka? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -