Tretiu sériu Sex Education si pozrieme už čoskoro. Okrem dátumu premiéry sme dostali aj prvé fotky

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dátum premiéry tretej série Sex Education

Obľúbený seriál Sex Education už čoskoro dostane tretiu sériu. Jeden z hitov streamovacej služby Netflix sa zameriava na sexuálny život mladých a možno práve preto, že rozoberá tabu témy, je momentálne takýto úspešný. Konečne nám bol odhalený aj dátum premiéry tretej série Sex Education, ku ktorému tvorcovia neskôr pridali aj nové fotky z tretej série.

Seriál sa točí hlavne okolo Otisa (Asa Butterfield), ktorého mama je sexuologička. Otis je aj kvôli tomu v škole čudákom až do chvíle, kým podobne ako jeho mama nezačne dávať sexuálne rady svojim spolužiakom. Všetko to robí za pomoci spolužiačky Maeve (Emma Mackey), ktorá to organizuje. Okrem toho sa však seriál zameriava aj na ostatné postavy a ich životy a problémy.

3. séria Sex education
Zdroj: medium.com

Nová séria už na jeseň

Dobrou správou je, že na ďalšiu sériu budeme musieť čakať už len krátko. Včera nám bolo totiž cez oficiálny instagramový účet tohto seriálu oznámené, kedy máme čakať tretiu sériu. Bude to už túto jeseň, konkrétne 17. septembra 2021. Na novú sériu si tak počkáme približne tri mesiace. Zhruba približný dátum sa aj očakával, no nič nebolo potvrdené, pretože veci sa v dnešnej dobe menia zo dňa na deň.

Oficiálny trailer sme ešte nedostali, čo je škoda. Očakávať ho ale môžeme tiež už čoskoro a vyjde teda niekedy v lete. Zatiaľ nás ale tvorcovia navnadili pár fotkami z tretej série. Na nich sú žiaci zachytení v školskom oblečení, ktoré pôsobí naozaj nóbl. Zrejme si nová pani riaditeľka presadí nový druh uniforiem, resp. to, že budú v škole povinné. Všetky fotky si môžete pozrieť pod týmto odstavcom:

Čo očakávať v tretej sérii?

Tretia séria prinesie pár nových tvárí. Pôjde o Petra Groffa, úspešného brata riaditeľa školy pána Groffa, ktorého si zahrá herec Jason Isaacs. Ďalším prírastkom do rodiny bude herečka Jemima Kirke. Tá si zahrá novú riaditeľku školy Hope, ktorá nahradí pána Groffa vo funkcii. Tá predtým na tejto škole študovala a tak má so školou veľké plány – chce jej opäť priniesť slávu.

A nakoniec nebinárny umelec Dua Saleh si zahrajú postavu menom Cal. Pôjde o nebinárneho študenta, ktorý bude zrejme kuť plány s novou pani riaditeľkou. Čo sa týka starých hercov, očakáva sa, že väčšina sa vráti do svojich úloh, hlavne čo sa študentov týka. O deji sa toho veľa nevie, no vraj môžeme očakávať, že medzi druhou a treťou sériou bude menší časový odskok.

noví herci sex education 3 séria
Zdroj: magazine99.com

Postavy sa tak za ten čas jemne vyvinú a zmenia, a podľa niektorých hercov bolo vďaka tomu hranie zaujímavé. Poznať dej je ťažké aj preto, lebo seriál sa zameriava na viacero postáv, ktoré musia riešiť svoje problémy a inak tomu nebude ani v novej sérii. Tešiť sa tak môžeme zrejme na ďalšie (nielen) sexuálne problémy, ktoré bude Otis pomáhať riešiť. Všetko sa dozvieme už začiatkom jesene.

Máte radi seriál Sex Education? Tešíte sa na tretiu sériu? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -