Bondovku Nie je čas zomrieť uvidíme skôr, ako sme si mysleli. Dostala nový dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nový dátum vydania filmu Nie je čas zomrieť

Pokiaľ si dobre pamätáte, tak premiéra filmu Nie je čas zomrieť bola vôbec prvou, ktorá sa kvôli celosvetovej pandémii koronavírusu presunula. V poradí 25. bondovka si však prešla hneď niekoľkými dátumami vydania, odhliadnuc od koronakrízy. Film mal pôvodne vyjsť ešte v novembri roku 2019, neskôr sa presunul na február 2020.

odklad filmu No Time To Die
Zdroj: axios.com

Ďalším dátumom vydania bol 10. apríl 2020, ktorý by bol tým finálnym, nebyť zatvorenia kín. Premiéra tak bola presunutá na 25. november 2020, no ani tento dátum nakoniec nie je posledným. Herec Daniel Craig sa totiž poslednýkrát ako agent James Bond vráti už 20. novembra 2020. Premiéru tentokrát neodložili, ba práve naopak.

Síce je to iba o päť dní skôr, no aj to dokáže fanúšikov potešiť. Stále platí, že premiéra v Spojenom kráľovstve bude ešte skôr, a to 12. novembra 2020. A kedy môžeme film očakávať na Slovensku? U nás vychádzajú nové filmy každý štvrtok, takže dátum vydania filmu Nie je čas zomrieť padol na 19. november 2020.

Tak čo, tiež sa tešíte na film Nie je čas zomrieť rovnako, ako aj my? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -