Dátum vydania hry Assassin’s Creed: Valhalla bol nechcene odhalený. Kedy si za vikingov zahráme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Uniknutý dátum vydania hry Assassin’s Creed: Valhalla

S únikmi informácií ohľadom hier vývojárskeho štúdia Ubisoft ešte stále nekončíme. Nový príspevok na Instagrame totiž nechcene prezradil dátum vydania hry Assassin’s Creed: Valhalla. Týmto tempom nám nedeľňajšia prezentácia Ubisoft Forward neprinesie nič nové, keďže všetky ohlásenia a trailery už predom unikli na internet.

Tentokrát sa jedná o video príspevok, ktorý sa objavil na oficiálnom talianskom profile pripravovanej časti série Assassin’s Creed. Video už síce bolo stiahnuté, no užívateľ Redditu s používateľským menom Wario64 si ho stihol uložiť. Vyzerá to tak, že sa v koži vikingov ocitneme už 17. novembra 2020.

November 17 release date, according to a now deleted IG post from r/assassinscreed

Video hovorí, že sa v tento dátum dočkáme vydania na konzolu Xbox One. Keďže hra vychádza aj na PC a PlayStation 4, tak je jasné, že 17. novembra debutuje aj na týchto platformách. Dátum vydania pre konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X žiaľ súčasťou leaku nie je.

O čom bude hra Assassin’s Creed: Valhalla?

Pokračovanie obľúbenej hernej série sa bude odohrávať v severských častiach sveta, menovite okolo DánskaÍrska a Anglicka. Tak, ako hra Assassin’s Creed Odyssey preskúmala grécku mytológiu, bude Valhalla založená na severskej mytológii. Presunieme sa teda do éry vikingov.

Hlavnou postavou bude Eivor, mocný viking, ktorý vedie svoj klan z Nórska do nového domova v Anglicku. Hra sa pýši epickými nájazdmi, v ktorých budeme svoj ľud viesť proti vojskám a ich pevnostiam. RPG elementy hry, ktoré boli predstavené v častiach Origins a Odyssey, budú tentokrát ešte výraznejšie. V staršej ukážke sme sa taktiež dočkali návratu obľúbeného nožu Hidden Blade, ktorý bol ikonickou zbraňou starších titulov zo série.

hra assassins creed valhalla cena
Zdroj: wallpapersden.com

Ubisoft Forward

Hra bude bližšie predstavená na streame Ubisoft Forward. Online vysielanie prebehne už túto nedeľu, 12. júla. Prezentácia bude trvať od 21:00 do 21:45 lokálneho času. Nepochybne sa tak môžeme tešiť aj na bližšie predstavenie titulov ako Far Cry 6 alebo Watch Dogs: Legion.

Čo hovoríte na početné úniky z dielní štúdia Ubisoft za posledné dni? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -