Ktoré všetky hry okrem Cyberpunk 2077 a Marvel’s Avengers boli odložené?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo majú spoločné hry ako Doom Eternal The Last of Us Part II ? Obe boli minulý rok odložené na neskorší dátum vydania. V rovnakom poradí si ich zahráme 20. marca 2020 29. mája 2020. Síce si na tieto tituly počkáme o niečo dlhšie, no ich výsledná kvalita je pre nás oveľa dôležitejšia.

Celkovo pôjde v hernom biznise o hektický rok, keďže už na Vianoce vyjdu konzoly novej generácie. Tou najočakávanejšou je nepochybne PlayStation 5, na ktorej oficiálne odhalenie ešte stále len čakáme. Proti nej sa postaví Xbox Series X, ktorý bol predstavený na minuloročných The Game Awards 2019. Po ktorej hernej mašine siahnete na konci tohto roka vy?

Dátum vydania hry Cyberpunk 2077 sa posúva

Poľské vývojárske štúdio CD Projekt Red odkladá dátum vydania hry Cyberpunk 2077. Oznámili to na svojom oficiálnom Twitteri“Máme dôležité správy ohľadom dátumu vydania,” začali, po čom nasledovala veta:

Cyberpunk 2077 nestihne vyjsť v apríli a dátum vydania posúvame na 17. septembra 2020.”

Spoluzakladateľ Marcin Iwiński a šéf Adam Badowski chcú byť so svojimi fanúšikmi absolútne transparentní. Priznali, že aj keď sa hu už dá v poriadku hrať, je pred nimi stále poriadny kus práce. Konkrétne potrebujú viac času na “dokončenie testovania, opravy a dolaďovanie. Odklad nám dá nezaplatiteľné mesiace, ktoré potrebujeme, aby bola hra dokonalá,” dodali.

Ďalšie odložené tituly

Tento týždeň sa niesol v znamení herných odkladov. Okrem Cyberpunk 2077 bol odložený aj remake Final Fantasy VII, ktorý bol z 3. marca presunutý na 10. apríl 2020. Fanúšikovia si tak počkajú len o mesiac dlhšie, čo úprimne nie je až tak hrozné.

Horšie je na tom vývojárske štúdio Square Enix, ktoré presunulo svoju očakávanú hru Marvel’s Avengers. Hra mala pôvodne vyjsť v máji, aby sme pri nej mohli stráviť celé leto. Jej nový dátum vydania je však naplánovaný na 4. september 2020, čím sa bude biť s Cyberpunk 2077.

Poslednou odloženou hrou je PS VR titul Marvel´s Iron Man. Hry sme sa mali dočkať už vo februári, no nakoniec vyjde až 15. mája 2020.

Čo hovoríte na štyri odložené hry za jeden týždeň? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: geek.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -