Dozvieme sa dátumy vydania hier The Last of Us Part II a Death Stranding už tento týždeň?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Treba uznať, že štúdio Sony zažíva naozaj silný týždeň. Celé to začalo oznámením otvorenia vlastného štúdia, ktoré bude adaptovať PlayStation hry do filmových a seriálových podôb. Časom sa tak môžeme dočkať filmov ako God of War, The Last of Us, Uncharted, Detroit: Become Human či Until Dawn.

Sony otvára vlastné štúdio na adaptáciu PlayStation hier do filmov a seriálov!

Dnes zas pokračujú špekuláciami, ktoré sa do sveta dostali prostredníctvom dvoch španielskych portálov. Stránky Gamereactor a Legion de Jugadores totižto prezradili, že by sme sa už tento týždeň mohli dočkať nového traileru na očakávanú hru The Last of Us Part II. Podľa všetkého by táto ukážka mala prísť aj s dátumom vydania, na ktorý všetci fanúšikovia tak urputne čakajú.

Zdroj. wccftech.com

Zistíme dátum vydania hry The Last of Us Part II?

Oba tieto portály majú dôveryhodné zdroje, ktoré sú si veľmi blízke so Sony – avšak presný alebo približný dátum vydania tejto ukážky bohužiaľ nepoznajú. Všetko ale do seba zapadá ako puzzle, pretože Sony pravdepodobne chystá nejaké väčšie odhalenie. Dnes sme sa totižto dočkali veľmi zaujímavého tweetu od Kojima Productions ohľadom ďalšej očakávanej hry, Death Stranding.

Vraj započalo odpočítanie, ktoré skončí 29. mája. Je teda možné, že aj táto hra odhalí nový trailer spolu s dátumom vydania. Nuž, určite by to dávalo zmysel, keďže PlayStation sa tento rok nezúčastní najväčšej hernej konferencie na svete – E3 2019.

Namiesto toho vymysleli „mini konferencie“ s názvom State of Play, ktoré sú rozdelené na niekoľko častí. Ide o krátke livestreamy, ktoré bez zbytočných obkecávačiek odhaľujú novinky zo sveta PlayStation. Zhrnutie prvej časti sme vám priniesli v tomto článku.

Nedávno sme videli aj druhú časť, no tá bola úplným prepadákom a vôbec nestála za zmienku. Je teda možné, že si Sony vstúpilo do svedomia a koncom tohto týždňa nás prekvapia s neočakávaným State of Play, na ktorom nám bližšie predstavia TLoU Part II a Death Stranding? My sme určite za!

Mohlo by vás zaujímať: Nový koncept s názvom State of Play

Veríte týmto uniknutým informáciam? Myslíte, že sa ešte tento týždeň dočkáme nových trailerov a dátumov vydania? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -