Seriály

Dátum vydania seriálu The Witcher bol nechcene odhalený Netflixom!

Legendárne Game of Thrones raz a navždy skončilo. Aké fantasy seriály nám v blízkej budúcnosti zaplnia túto dieru v srdci? Samozrejme si môžeme počkať na spin-off z Westerosu, alebo si pozrieť očakávaný seriál Pán prsteňov z produkcie Amazonu. Ďalšou náhradou bude seriál The Witcher, ktorý vzniká pod krídlami Netflixu.

Príbeh sa zameria na lovca príšer, Geralta z Rivie. Ako už určite viete, túto postavu stvárni herec Henry Cavill, ktorého môžete poznať ako Supermana. Každopádne, príbeh seriálu nebude založený na úspešnej hernej sérii. Pôjde totiž o adaptáciu knižných noviel a príbehov, ktoré napísal poľský spisovateľ Andrzej Sapkowski. Tie začali vznikať ešte v roku 1993.

Poznáme dátum vydania seriálu The Witcher

Zatiaľ sme sa dočkali oficiálneho teaseru, ktorý stále neprezradil dátum vydania. Teraz to však vyzerá tak, že Netflix tento dátum nechcene odhalil na svojom oficiálnom Twitteri. Vo včerajšom tweete napísali, že koľkokrát sa ešte v noci musíme vyspať, aby sme videli jednotlivé tituly.

Medzi nimi boli napríklad Peaky Blinders, El Camino: A Breaking Bad Movie, The End of the F***ing World či The Crown. Na samotnom konci sa nachádzal The Witcher, pri ktorom bolo číslo 97. To znamená, že by sme sa prvých 8 častí mali dočkať už 17. decembra 2019. Samozrejme, tento tweet bol veľmi rýchlo zmazaný, no našťastie existujú šikovní ľudia.

The Witcher

Zdroj: screenrant.com

Všetky ostatné dátumy vydania sedia, takže si môžeme byť istí tým, že aj tento je pravdivý. V seriáli uvidíme aj ďalšie známe postavy, ako napríklad Ciri (Freya Allan), Yennefer (Anya Chalotra) či Triss (Anna Shaffer).

Bohužiaľ, veľa fanúšikov je s obsadením týchto postáv nespokojných. Ide totiž o naozaj neznáme mená, ktorá sa vôbec nepodobajú na svoje predlohy. Treba si však uvedomiť, že postavy v hrách Zaklínač môžu vyzerať úplne inak, než ako boli popísane v knižnej sérii…

Tak čo, tešíte sa na 17. december? Nás už prvá ukážka presvedčila o tom, že to bude bomba!

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych seriálov za posledný rok

  Seriály

  Aké to je žiť s chorobou, ktorú nikto nepozná? Dozviete sa v novom seriáli Niečo ma zabíja

  SeriályTrailery

  Vieme, kedy vychádza nový seriál od Netflixu menom Daybreak. Pozrite si trailer

  Seriály

  Maďar žaluje Marvel pre ukradnutú ikonickú zvučku z animáku X-Men

  Pridaj komentár