Marvel ohlásil dátum vydania vesmírneho filmu The Eternals! Kto si v ňom zahrá?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Dátum vydania The Eternals
Zdroj: bamsmackpow.com

Dátum vydania The Eternals

Kevin Feige, zastupujúc Marvel na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu, odhalil plány štúdia na 4. fázu filmového univerza MCU. Už dlhšie sme očakávali, že jedným z prvých počinov, ktoré v novej ére uvidíme, budú práve The Eternals. Naše očakávania sa aj naplnili, keďže dátum vydania The Eternals bol stanovený na 6. novembra 2020.

Vo filme si zahrajú špičkoví, talentovaní a obľúbení herci. Salma Hayek si zahrá líderku tímu Ajax. Richard Madden stvárni Ikarisa, Don Lee Gigamesha, Angelina Jolie Sersi a Brian Tyree Henry Faustuisa. Hviezdne obsadenie ďalej doplnia mená ako Lauren Ridloff, Lia McHugh či Kumail Nanjiani.

zivotopis kevin feige marvel cinematic universe
Zdroj: northcountrypublicradio.org, digitalspy.com

Žiaľ, predtým sa šuškalo aj o obsadení Keanu Reevesa či Millie Bobby Brown, no (zatiaľ) sa zdá, že šlo o nepravdivé dohady.

Kto sú The Eternals?

Vesmírny tím The Eternals by sa dal najlepšie porovnať so známymi Strážcami Galaxie. Táto skupina sa vôbec po prvýkrát objavila na stránkach komiksov ešte v roku 1976 a vytvorila ich legenda Jack Kirby.

Dátum vydania The Eternals
Zdroj: moviezone.cz

Ide o tím takmer nesmrteľných hrdinov, ktorých vytvorili kozmické stvorenia s menom Celestials. Tie boli v MCU spomenuté už niekoľkokrát. Ich nepriateľmi sú takzvaní The Deviants, s ktorými už tisícky rokov bojujú o titul nadradenej rasy.

Tešíte sa na novú marvelovku? Čo od nej presne očakávate? Vaše predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -