Vysoko očakávané hry The Last of Us 2 a Ghost of Tsushima si zahráme už cez leto

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hra Ghost of Tsushima sa po prvýkrát objavila na E3 v roku 2018, kde sme si mohli vychutnať aj herný gameplay. Od toho momentu sa však situácia skomplikovala a nový koronavírus oddialil vydanie tejto exkluzivity. To isté platí aj o The Last of Us 2, ktorá taktiež pozmenila svoj oficiálny dátum vydania.

Legendárnu PlayStation exkluzivitu The Last of Us netreba nikomu predstavovať. Hra si získala mnoho fanúšikov vďaka skvelému emotívnemu príbehu a prepracovanému gameplayu. Zaujať dokázali aj vývojári zo štúdia Sucker Punch, ktorých hra Ghost of Tsushima nás zavedie do obdobia feudálneho Japonska.

Last of Us 2 Ghost of Tsushima
Zdroj: gamespot.com

Kedy presne si zahráme The Last of Us 2 a Ghost of Tsushima?

Nový dátum vydania The Last of Us 2 je 19. júna 2020. Je veľmi pravdepodobné, že hra bude distribuovaná iba digitálne, keďže sa vývojári snažia o to, aby ju čo najrýchlejšie dostali do rúk hráčov. Takýmto krokom by taktiež predišli zbytočnému šíreniu spoilerov, ktoré by nám mohli zničiť zaslúžený herný zážitok.

Okrem toho by mala hra vyjsť aj v krabicovej verzii, kde nájdeme až dva disky. To nám svedčí o tom, aká je hra veľká, a kedže druhý diel neobsahuje ani multiplayer, všetok obsah bude sústredený na kampaň.

Druhý menovaný herný titul sa mal pôvodne ukázať 26. júna. Tento dátum sa bohužiaľ musel pozmeniť a hra Ghost of Tsushima bola preložená na 17. júla 2020.

ghost of tsushima last of us 2
Zdroj: sector.sk

Čo všetko budú obsahovať exkluzivity na PS4?

Po uniknutých informáciách týkajúcich sa príbehu hry The Last of Us 2 sa Naughty Dog rozhodlo, že nemá zmysel hru naďalej odkladať. Na internete sa objavili spoilery, ktoré hovoria o najdôležitejších zvratoch v hre. Vie sa, za koho budeme hrať, kto v hre umrie a dokonca aj niečo o samotnom konci deja.

Ghost of Tsushima, našťastie, nie je v tajnosti už nejakú dobu a dej sa sústredí na mladého samuraja Jina Sakaia v roku 1247. Ten je pripravený sa pomstiť svojim nepriateľom, ktorých vôbec nebude málo. Počas svojej cesty po otvorenom svete sa spojí s niekoľkými schopnými bojovníkmi a tešiť sa môžeme aj na klasickú japonskú kultúru.

ghost of tsushima last of us 2
Zdroj: techradar.com

Ako teda môžeme vidieť, tieto dve vysoko očakávané herné novinky si budeme môcť premiérovo zahrať ešte v priebehu tohto leta. Aj preto nám neostáva nič iné ako veriť, že sa situácia ohľadom koronavírusu konečne zlepší a vyššie napísané dátumy sú konečnými.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čakáte aj vy na príchod hier The Last of Us 2 a Ghost of Tsushima? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.  

Zdroj: techradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -