Prehnal to? Dave Bautista odmieta rolu v Rýchlo a zbesilo odvážnym štýlom…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Rýchlo a zbesilo 9 sa začal natáčať len pár dní dozadu. Vráti sa preň aj herečka Jordana Brewster, ktorá si strihla postavu Miu Toretto. Sme teda naozaj zvedaví, ako vo filme vyriešia smrť herca Paula Walkera. Na druhú stranu, The Rock a Jason Statham zatiaľ nemajú v pláne pokračovať v pôvodnej sérii. Namiesto toho príde herec John Cena. Avšak taký Dave Bautista v Rýchlo a zbesilo nebude nikdy… Čo odvážne o Hollywoode povedal tentokrát?

drax
Zdroj: geektyrant.com

Dave Bautista v Rýchlo a zbesilo nikdy nebude…

Herec, ktorý podobne ako iní pretransformoval svoju kariéru zápasníka WWE na hollywoodsku hviezdu, je známy viacerými vecami. Vysoko postavení ľudia z filmových štúdií ho však jednodznačne poznajú ako človeka, ktorý sa nebojí hovoriť, čo si myslí. Narozdiel od iných hviezd, ktoré kalkulujú každé svoje slovíčko, si Bautista nedáva servítku pred ústa.

To sa nám potvrdilo, keď Disney vyhodilo James Gunna. Samozrejme, režisér sa už do Marvelu vrátil, ešte predtým však stihol Bautista povedať svoje. Rozhodnutie odstrániť z produkcie filmu Strážcovia Galaxie 3 jeho tvorcu sa hercovi nepáčilo, na čo reagoval aj verejne. Vyhrážal sa vtedy, že ak sa Gunn nevráti, nevráti sa ani on a pokračovanie bude bez jeho Draxa.

Zdroj: pinterest.com

Najnovší prípad

Najnovšie sa herec bez servítky vyjadril o populárnej filmovej sérii Rýchlo a zbesilo. Budúcnosť série vyzerá sľubne, keďže sa k nej pripájajú všemožné známe mená. Jeden fanúšik pritom navrhol, že by sa mohol pridať aj samotný Dave Bautista. Nikto však nečakal, že herec zareaguje takto:

Znechutené emojis a slová „…ďakujem za návrh…“ sú doplnené o takéto odvážne prehlásenie, ktorým Bautista vyvolal hotové zemetrasenie vo svete šoubiznisu:

„Radšej by som robil dobré filmy.“

Dave Bautista v Rýchlo a zbesilo teda určite nebude, nie po tomto. Aký na to máte názor vy? Mali by si herci dávať pozor na to, čo hovoria, alebo je dobré, že Bautista sa nebojí hovoriť, čo si myslí? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: twitter.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -