V špeciálnej ponuke zliav v rámci Days of Play 2022 si môžu hráči vyberať z množstva zlacnených hier

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bratislava, 30. mája 2022 – Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) predstavuje akčnú ponuku zliav v rámci akcie Days of Play. Zvýhodnené ceny platia od 25. mája do 8. júna 2022 alebo do vypredania zásob. Kompletná ponuka zahŕňa viac ako 50 hier vrátane PS5 novinek, populárnych PS4 hier, herných klasík PlayStation HITS a VR titulov.

Days of Play 2022

Z tohtoročných PS5 noviniek sa v ponuke objavuje napríklad výborne prijatý Horizon Forbidden West, ktorého PS5 verzia je v rámci akcie dostupná za 49,99 €, majitelia PS4 si hru môžu zabezpečiť dokonca už za 39,99 €. Rovnaké ceny čakajú na milovníkov automobilových závodov v ďalšej tohtoročnej novinke Gran Turismo 7. Jej Standard Edition verzia je pre PS5 hráčov za 49,99 €, pre PS4 za 39,99 €.

Na dychberúce dobrodrúžstvo sa môžete vydať s Nathanom Drakeom v novom Uncharted: Legacy of Thieves Collection pre PS5 za 24,99 €. Ak patríte medzi fanúšikov zábavných farebných svetov, potešia vás zľavy na Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5 verzia za (29,99 €)) a Sackboy: A Big Adventure (PS5 verzia za (24,99 €), PS4 v cene (19,99 €)). Na svoje si prídu tiež fanúšikovia komiksového pavúčieho muža s Marvel’s Spider-Man pre PS4 za (19,99 €), vylepšená Game of the Year Edition potom čaká za (29,99 €).

Sony nové seriály
Zdroj: gamebrott.com

PlayStation HITS

Aktuálne akčné zľavy sa tradične týkajú aj kolekcie PlayStation HITS. V nej se môžete naladiť na príchod ďalšieho pokračovania príbehu Kratosa s God of War a God of War 3, zaspomínate na predchádzajúce diely populárnej Horizon série alebo si užijete akčný RPG Bloodborne. Všetky tieto a ďalšie tituly z ponuky PlayStation HITS sú teraz dostupné za 7,99 €.

PlayStation VR

Majiteľov PlayStation VR potešia akčné ceny na vybrané VR tituly, medzi ktoré patrí Iron Man VR za (29,99 €), Firewall: Zero Hour VR za (19,99 €) a Farpoint VR za (9,99 €). Ak VR súpravu ešte nemáte, v rámci tohtoročných Days of Play máte tu najlepšiu príležitosť k jej zaobstaraniu. Výhodné balenie PS VR Mega Pack okrem samotného headsetu obsahuje aj päticu VR titulov, s ktorými môžete odštartovať svoje herné zážitky vo virtuálnej realite.

Kompletnú ponuku zliav v rámci akcie nájdete u vybraných predajcov alebo na:

Ceny uvedené v tlačovej správe sú doporučené, maloobchodné a môžu sa líšiť u jednotlivých retailerov. Ceny sú platné od 25. mája do 8. júna 2022.

Zdroj: TS Sony

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -