Populárnu hru DayZ si teraz môžete zahrať zadarmo! Ako je to možné?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

DayZ zadarmo

Túto novinku si užijú najmä všetci milovníci online hier. Populárna hra DayZ sa totižto práve na platforme Steam ocitla úplne zadarmo. Nejde však o podobný prípad ako pri hre LEGO The Hobbit, o ktorej sme vám pred pár dňami rozprávali na našej Facebook stránke. DayZ si bohužiaľ nebudete vedieť vložiť do knižnice a ponechať navždy. Hra bude zadarmo len limitovanú dobu, ktorá má v podstate rovnakú funkciu ako tá skúšobná.

Prečo sa teda Bohemia Interactive rozhodla zrovna teraz priniesť DayZ ľuďom zadarmo? Môže za to veľká aktualizácia DayZ 1.0, ktorá sa spustila pred dvoma dňami. Tú vývojár promoval už nejaký ten čas a sám ju považoval za obrovskú udalosť tejto hry. Rovnako to mali aj jej fanúšikovia, ktorí o ňom rozprávali ako o takom menšom znovuzrodení hry, keďže tá postupne podľa mnohých veľmi upadávala.

dayz stream
Zdroj: store.steampowered.com

Vyskúšať si to teda môže každý z nás. Momentálne bude hra zadarmo ešte ďalšie 2 dni, čo si myslíme, že je dostatočne veľa času na to, aby ste si v nej vyskúšali čo najviac možných funkcií. Ak sa vám teda hra zapáči a nikdy ste s ňou doteraz nemali žiadnu skúsenosť, určite si ju rovno na Steame aj zakúpte, keďže momentálne je v zľave o 15%, takže namiesto 27,99 si ju môžete zakúpiť len za 23,79 eur.

Ak chcete vyskúšať DayZ zadarmo kliknite tu.

Zahráte si DayZ zadarmo? Máte s touto hrou nejaké skúsenosti? Ako by ste opísali aktualizáciu DayZ 1.0? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: store.steampowered.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah