Veľký DC Crossover: časť 3. – Arrow!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

DC Crossover pokračuje tretím dielom v seriáli, ktorý to všetko začal!

Tak ako v predošlých dvoch článkoch, v texte sa budú nachádzať spoilery k najnovšej crossoverovej epizóde. DC Crossover je po včerajšom Flashovi absolútne zabehnutý a poviem to rovno teraz, dostali sme zatiaľ najlepší crossoverový diel. Pre tých čo nevedia, tento diel Arrowa nebol len pokračovaním Heroes v Aliens, no mal slúžiť aj ako spomienka, pretože toto bola 100. epizóda seriálu!

Musím hneď povedať, že sa v mojich očiach epizóda veľmi podarila. Dokonca mi vyšiel aj tip, ktorý som napísal na konci včerajšieho článku. Hneď na začiatku vidíme, že sa Dominators hrajú s mysľami hrdinov, no úplne iným spôsobom ako včera. Tentoraz našich vybraných hrdinov zasahujú do citlivejších miest no a nie jednému fanúšikovi slza vyhŕkla. Epizóda s Flashovými a Supergirl scénami fungovala ako skvelý crossover a vďaka „mysľohrátkam“ hlavných hrdinov aj ako skvelý tribút k seriálu Arrow.

Toto bol naozaj diel, ktorý neriešil pokračovanie ich deja alebo riešení ich problémov, len spomínal a ukázal nám niečo super. Vidieť opäť postavy ako Moiru či Deathstrokea bolo fantastické. Diel mi len potvrdil, že tento rok to kvalitatívne vyhráva Arrow na plnej čiare. Čo sa týka Flasha a Supergirl, skvelá kombo akcia a zatiaľ najlepší útok Flasha v seriáli! Ich chémia je k nezaplateniu! Na konci už sme teda dostali aj niečo z deja Legiend, takže som zvedavý, ako to bude pokračovať a fungovať. Hlavne preto, lebo zrovna ten seriál nepozerám. 

Zajtra sa teda dočkáme epického vyvrcholenia, zatiaľ naozaj dobrého crossoveru. Táto epizóda sa podarila na jednotku a už len treba zodpovedať odpovede na rôzne otázky (a vidieť poriadnu bitku). Prečo presne ich Dominators uniesli? Použije Supergirl svoj liek na mimozemšťanov? Zmiera sa postavy s tým, čo spôsobil Flash? Je dokonca dosť možné, že nedostaneme všetky odpovede už zajtra, vraj sa bude na toto nadväzovať v ešte ďalších epizódach seriálov. Sledujte teda aj zajtra, čaká nás veľké finále a zhodnotíme si aj, ako celý crossover vyšiel.

Sledujte s nami veľký DC Crossover
Sledujte s nami veľký DC Crossover

Zdroje obrázkov: moviesnewsguide.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -