Veľký DC Crossover: časť 4. – Legends of Tommorow!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

DC Crossover nám skončil, ako teda dopadol?

Článok bude obsahovať Spoilery! Legends of Tommorow bol teda posledný seriál, v ktorom sa odohrával veľký crossover. Musím povedať, že som sa v celej epizóde vyznal a to ten seriál nepozerám (no určite začnem). Môže to byť asi aj preto, lebo všetky posatvy boli predstavené už v predošlých seriáloch, takže to aj na pochopenie stačilo. Aká teda bola táto epizóda?

Vtrháme do nej vcelku rýchlo, no epizóda má skvelé tempo. Konečne riešime už naplno Dominators a vieme, že nás čaká bitka. No a epizóda naozaj vyšla. Cestovanie časom bolo dobré, Dominators vyzerali super no a aj akcia bola dobrá. Supergirl a jej liek na mimíkov sa však nepoužil ako som pôvodne myslel, vraj sa ale týmto budú zaoberať v ďalších epizódach.

Emócie a vzťahy boli vyriešené a dosť dobrým spôsobom, aj keď vždy sa dá niečo lepšie urobiť. No a prichádzame k hlavnému boju. Ten naozaj na to, že to bola telka vyšiel, avšak, nie je to na úplnej úrovni parádnej sledovanosti. Jednoducho tam tie nižšie peniaze sú poznať. Nehovorím, že to bolo zlé, no možno by som s takýmito bitkami ešte počkal. Veľa scén pripadalo, že len herci robia čo majú a okolo nich nikto nie je.

Celkovo to však zlý efekt na epizódu nemalo. Všetko sa vyriešilo ako sa malo, vzťahy ostali ako mali a Supergirl konečne dostala čo mala. Som veľmi rád, že odteraz už crossover so Supergirl bude oveľa jednoduchší na urobenie. Ako teda zhodnotiť všetky epizódy, teda ten Veľký DC Crossover? Bol naozaj dobrý. Na prvý štvordielny crossover to nebolo vôbec zlé, no niektoré veci boli rýchle, aby ešte riešili svoje konflikty zo seriálov.

Čo by teda pomohlo, aby bol budúci crossover lepší? Urobiť z toho plný crossover, teda využiť každú epizódu ako keby to mal byť nový seriál. Vymyslieť dobrý dej, plynutie aj rozuzlenie. Nestarať sa o konflikty v epizódach, len ich spomenúť pri rozhovoroch. Urobí sa to takto a čaká nás parádny crossover. Tento bol skvelý, no naozaj to bolo pokračovanie každého seriálu, s odbočkami na boj s mimozemšťanmi. Celkovo sa však na to veľa zlého povedať nedá a som zvedavý, ako každý seriál bude pokračovať!

Dúfame, že sa vám DC Crossover páčil a aj naše články k nemu. Vaše názory môžete písať do komentárov.
Dúfame, že sa vám DC Crossover páčil a aj naše články k nemu. Vaše názory môžete písať do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -