Veľký DC Crossover: časť 2. – The Flash!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

DC Crossover na stanici CW pokračuje druhým dielom, seriálom The Flash!

Tak ako vo včerajšom článku, tak aj v tomto vám oznamujem, že ak ste tento diel ešte nevideli, zavrite článok. Bude obsahovať spoilery. DC Crossover nám teda včera odštartoval a naozaj úspešne. Epizóda so Supergirl nebola síce najlepším dielom, no veľa divákov si telku zaplo a už nevyplo. To isté platí aj o terajšej druhej epizóde, ktorý sa odvysielal v seriáli The Flash. Ako nám to teda pokračuje?

Tak ako Supergirl, aj Flash sa spolieha na znalosť deja a postáv diváka. Do epizódy sme vtrhli naozaj rýchlo, ani úvodný preslov seriálu nám nebol dopriaty. To však vôbec nevadí, lebo konečne prišla už tá veľká crossoverová epizóda! No a myslím, že bola ozaj dobrá. Začnem trochu vecami, ktoré sa mi až tak neľúbili. Boli to celkové dĺžky scén. Epizóda naozaj plynula až moc rýchlo a vlastne z každého rozhovoru vznikla jeho tupšia verzia.

A toto sa nestalo prvý krát, ale už tretí. Vo včerajšej Supergirl a aj v diely Flasha pred týmto. Akoby sa tvorcom nechcel písať scenár. Herci povedia dve vety na rozuzlenie situácie a hotovo. Potom sa všetko vyrieši lusknutím prsta a koniec. Neviem čo si o tomto myslieť. Celkovo však čo sa týka crossoveru bola epizóda výborná. Konečne sme videli, ako Dominators zaútočili a že to bol celkom dobrý ťah. Pohranie sa s mysľou hrdinov sme už síce videli, no vďaka skvelej akcii budem túto epizódu hodnotiť ako veľmi dobrú v žánri „hráme sa s mysľami hrdinov“.

Kedy sa však Supergirl rozhodne prezradiť, že má liek na vyhladenie Dominators… uvidíme. Môže sa to vyriešiť úplne inak. Ešte keď som pri Supergirl, jej scény boli vždy skvelé. Jej postava sa určite radí medzi top v CW univerze a skvelo ladí s ostatnými. Máme veľmi dobrý a pestrý kontrast medzi Flashom, Arrowom a Supergirl, snáď ju s nimi uvidíme viac. Celková epizóda však fungovala hlavne preto, lebo sa Barry konečne priznal k Flashpointovým následkom. Neviem sa dočkať, ako to bude pokračovať. Akcia bola tiež super, až na pár kaskadérov sa určite jedná o špičku v televíznej tvorbe. 

Som veľmi zvedavý, kam sa ďalej posunieme. Snáď tvorcovia trošku spomalia a nechajú nás, aby sme spracovali všetky emócie. Ďalší diel teda bude Arrow, pre ktorého to dokonca bude 100. diel! Tvorcom gratulujeme k takémuto veľkému úspechu. Keďže to s Oliverom na konci epizódy dobre neskončilo, očakávam, že sa mu Dominators trošku pohrajú s pamäťou, nech vidíme všetky postavy, ktoré sa tam doteraz v seriáli objavili. Sláviť 100. epizódu s crossoverom musí byť nádhera. Sledujte teda aj zajtra, určite sa máme na čo tešiť.

Sledujte s nami veľký DC Crossover
Sledujte s nami veľký DC Crossover

Zdroje obrázkov: uk.makemefeed.com, tvline.com, news.s3.webdigital.hu

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -