DC FanDome 2021 odhaľuje masívny program. Chýbať nebude ani nový trailer na film The Batman

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Globálny event DC FanDome 2021 je po roku späť. Štúdio Warner Bros. sa rýchlo adaptovalo na celosvetovú situáciu a vytvorilo virtuálny zážitok, ktorý si môže užiť každý fanúšik DC z pohodlia domova. Prvý ročník prilákal k obrazovkám viac než 22 miliónov divákov naprieč 220 krajinami, ktorí sa dozvedeli novinky z celého DC Comics multiverza.

Nabitý program DC FanDome 2021

Tento rok sa DC FanDome vráti 16. októbra a opäť predstaví novinky zo sveta filmov, televíznych seriálov, videohier, či komiksov. Oficiálne oznámenie nás pripravilo na to, čo všetko môžeme od tohto ročníka očakávať:

  • FILMY: Exkluzívny nový trailer k filmu The Batman, nový obsah pre DC League of Super-Pets, prvý pohľad na Black Adama, náhľad do The Flash a pohľady do zákulisia filmov Aquaman and the Lost Kingdom a Shazam! Fury of the Gods.
  • TELEVÍZIA: Exkluzívny pohľad na HBO Max seriály Peacemaker, DMZ, Aquaman: King of Atlantis a Batman: Caped Crusader. Prekvapenia z nových sérií, ako aj nový pohľad na vracajúce sa obľúbené HBO Max seriály Doom Patrol, Titans, Harley Quinn a Young Justice: Phantoms. Pohľad na nové sezóny CW seriálov Batwoman, The Flash, Superman & Lois a Sweet Tooth od Netflixu, rozlúčkovú poctu pre Supergirl, oslavu 100. epizódy Legends of Tomorrow, prvý pohľad na Naomi a malý náhľad na Stargirl.
  • VIDEOHRY: Novinky z Gotham Knights a Suicide Squad: Kill the Justice League.
  • KOMIKSY: Panely pre Batman: Fear State, Black Manta, Wonder Woman Historia, Nubia and the Amazons a Wonderful Women of the World. Okrem toho aktualizácie o návrate Milestone Universe a podrobnosti o nadchádzajúcom Batman/Fortnite One Shot.

Bezplatný virtuálny event odštartuje v sobotu, 16. októbra o 19:00 nášho času. Zastihnúť ho môžete 24 hodín na DCFanDome.com, no vysielaný bude aj na Twitch.tv, YouTube, Facebooku a Twitteri.

Na ktorú z oznámených noviniek sa tešíte najviac a prečo je to práve nový trailer na The Batman? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: animesuperhero.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -