DC FanDome 2021 odhaľuje masívny program. Chýbať nebude ani nový trailer na film The Batman

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Globálny event DC FanDome 2021 je po roku späť. Štúdio Warner Bros. sa rýchlo adaptovalo na celosvetovú situáciu a vytvorilo virtuálny zážitok, ktorý si môže užiť každý fanúšik DC z pohodlia domova. Prvý ročník prilákal k obrazovkám viac než 22 miliónov divákov naprieč 220 krajinami, ktorí sa dozvedeli novinky z celého DC Comics multiverza.

Nabitý program DC FanDome 2021

Tento rok sa DC FanDome vráti 16. októbra a opäť predstaví novinky zo sveta filmov, televíznych seriálov, videohier, či komiksov. Oficiálne oznámenie nás pripravilo na to, čo všetko môžeme od tohto ročníka očakávať:

  • FILMY: Exkluzívny nový trailer k filmu The Batman, nový obsah pre DC League of Super-Pets, prvý pohľad na Black Adama, náhľad do The Flash a pohľady do zákulisia filmov Aquaman and the Lost Kingdom a Shazam! Fury of the Gods.
  • TELEVÍZIA: Exkluzívny pohľad na HBO Max seriály Peacemaker, DMZ, Aquaman: King of Atlantis a Batman: Caped Crusader. Prekvapenia z nových sérií, ako aj nový pohľad na vracajúce sa obľúbené HBO Max seriály Doom Patrol, Titans, Harley Quinn a Young Justice: Phantoms. Pohľad na nové sezóny CW seriálov Batwoman, The Flash, Superman & Lois a Sweet Tooth od Netflixu, rozlúčkovú poctu pre Supergirl, oslavu 100. epizódy Legends of Tomorrow, prvý pohľad na Naomi a malý náhľad na Stargirl.
  • VIDEOHRY: Novinky z Gotham Knights a Suicide Squad: Kill the Justice League.
  • KOMIKSY: Panely pre Batman: Fear State, Black Manta, Wonder Woman Historia, Nubia and the Amazons a Wonderful Women of the World. Okrem toho aktualizácie o návrate Milestone Universe a podrobnosti o nadchádzajúcom Batman/Fortnite One Shot.

Bezplatný virtuálny event odštartuje v sobotu, 16. októbra o 19:00 nášho času. Zastihnúť ho môžete 24 hodín na DCFanDome.com, no vysielaný bude aj na Twitch.tv, YouTube, Facebooku a Twitteri.

Na ktorú z oznámených noviniek sa tešíte najviac a prečo je to práve nový trailer na The Batman? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: animesuperhero.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah