Svet potrebuje hrdinov. Krátke video sumarizuje tohtoročné štyri DC filmy a ukazuje pár nových záberov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Aj keď bežne má v jednom roku viac komiksových filmov štúdio Marvel, tento rok ich porazí štúdio Warner Bros. s filmami zo sveta DC. Prvé spomínané bude mať totižto len tri filmy, zatiaľ čo druhé pripravuje vydanie až štyroch hraných komiksových filmov. Pre tieto štyri DC filmy roku 2022 vyšiel aj minútový trailer, ktorý nám prináša niekoľko nových záberov. Vidíme dokonca aj prvý pohľad na niektoré nové postavy.

Tento rok nás teda čakajú už spomínané štyri filmové projekty. Najprv si 3. marca pozrieme film The Batman, ktorý ako jediný z nich nebude patriť do filmového sveta DCEU. Druhým bude film Black Adam, ktorý vyjde 28. júla. Na jeseň, presne 3. novembra, bude mať premiéru The Flash, ktorý naplno využije potenciál multiverza. A rok sa zakončí  15. decembra druhou časťou série o vodnom hrdinov s názvom Aquaman and the Lost Kingdom.

Trailer pre DC filmy roku 2022

Krátky trailer na prvý pohľad veľa vecí neukazuje, no dá sa tam niečo nové nájsť. The Batman nám ukázal hlavne Batmana (Robert Pattinson) v interakcii s Catwoman (Zoë Kravitz) či jeho akčnú jazdu v aute. Veľa podobných scén sme ale už predtým videli v traileroch. The Flash nám ukázal tiež väčšinu scén, ktoré sa podobajú alebo sú aj rovnaké ako scény, ktoré sme už videli. Zvyčajne sa zameriavajú na Flasha (Ezra Miller) a na blízky záber kamery na jeho kostým.

Určite milým prekvapením bol prvý reálny záber z filmu Aquaman and the Lost Kingdom, v ktorom môžeme vidieť nový modrý Aquamanov (Jason Momoa) oblek. Azda najviac scén mal ale film Black Adam, ktorý vyjde v lete. Okrem Black Adama (Dwayne Johsnon) sme totiž videli aj prvé scény s členmi z hrdinského tímu zvaného Justice Society of America, ktorý proti Black Adamovi bude zrejme vo filme bojovať.

Hawkman, Cyclone, Doctor Fate, Atom Smasher
Horný rad: Atom Smasher a Hawkman, Dolný rad: Doctor Fate a Cyclone; Zdroj: youtube.com

Ide o hrdinov: Doctor Fate (Pierce Brosnan), Atom Smasher (Noah Centineo), Hawkman (Aldis Hodge) a Cyclone (Quintessa Swindell). Niektorí z nich trochu predstavili aj svoje schopnosti, teda aspoň na chvíľu. Trailer inak slúžil hlavne na pripomenutie toho, aké všetky projekty DC tento rok vydá, a viac toho neukázal. Jeden projekt do traileru ale nezaradili, asi preto, že je animovaný. 19. mája 2022 totiž ešte vyjde DC League Of Super-Pets.

Čo hovoríte na týchto pár nových záberov z DC filmov roka 2022? Na ktorý z nich sa tešíte najviac?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -