Do kín prišla animovaná DC Liga superzvierat – takých superhrdinov ste ešte nevideli!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako to dopadne, keď sa Supermanov supersilný lietajúci pes spojí s ďalšími nadanými zvieratami, aby zachránili mesto? Podarí sa im poraziť pomstychtivé… morské prasiatko? Odpovede ponúka zábavná animovaná snímka DC Liga superzvierat, ktorá práve teraz prišla do slovenských kín!

Superpes Krypto a Superman sú v príbehu nerozluční priatelia, ktorí zdieľajú rovnaké superschopnosti a bok po boku bojujú proti zločinu v meste Metropolis. Keď Supermana a zvyšok Justice League ktosi unesie, Krypto musí presvedčiť zvieraciu bandu z útulku – psa Acea, prasa PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa – aby ovládli svoje novozískané superschopnosti a pomohli mu zachrániť superhrdinov a s nimi aj celé mesto, ba možno aj svet!

Trailer na animák DC Liga superzvierat

„Kombinácia superhrdinov s domácimi miláčikmi je zaujímavá, lebo mnoho ľudí vníma svojich miláčikov ako hrdinov bez superschopností. Byť domácim miláčikom je ale superschopnosť sama osebe,“ hovorí režisér Jarred Stern, ktorý je známy ako scenárista filmov Susedská hliadka, Stážisti, alebo animáku LEGO® Ninjago® film. Jeho manželka pracuje ako dobrovoľníčka v zvieracom útulku, čaro domácich miláčikov preto obaja poznajú veľmi dobre a považujú ich za mimoriadne inšpirujúcich.  „Každý deň dávajú toľko lásky a sú to hrdinovia pre ľudí už len tým, ako ich milujú a pomáhajú starať sa o nich. Myslím si, že naši zvierací miláčikovia sú v skutočnom svete istým spôsobom našimi superhrdinami,“ vysvetľuje úspešný tvorca.

Snímku, ktorá vychádza z postáv známych z komiksov vydavateľstva DC Comics, do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film. V slovenskom znení sa môže publikum tešiť na hlasy Jána Koleníka, Mareka Majeského, Tiny, Andrey Somorovskej, Bibiany Ondrejkovej, Romana Ferienčíka, Jakuba Kronera, Dušana Cinkotu, Dávida Hartla, Gabriely Dzuríkovej, Veroniky Strapkovej, Mateja Zrebného, Šortyho, Separa a ďalších… O réžiu sa postaral raper a dabingový režisér Ján Strapec, známy ako Strapo.

Zdroj: TS Continental film

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -