DC posúva premiéru Wonder Woman 1984 a robí fatálne zmeny v celom filmovom vesmíre! Áno, vravíme o reštarte!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

DC posúva premiéru Wonder Woman 1984 a mení celý svoj filmový vesmír!

Určite ste včera začuli šepoty ohľadom presunu dátumu premiéry filmu Wonder Woman 1984. Z novembra 2019 sa zrazu stal jún 2020, čím sa nám film vzdialil o viac ako pol roka. Oznámila nám to samotná predstaviteľka hlavnej hrdinky a prezentovala to ako skvelú správu. Ak však takéto filmové novinky už nejakú dobu sledujete, viete, že tieto posuny sú vždy predzvesťou niečoho veľkého a nie vždy zrovna pozitívneho.

Inak to teda nie je ani teraz. V tomto prípade sa však dejú naozaj masívne zmeny. Wonder Woman 1984 sa neposúva len preto, aby z nej bol letný hit ale aby mohla zresetovať celý začatý filmový vesmír pod značkou DC. Je to presne tak ako čítate, DC chce oficiálne reštartovať všetko čo doteraz urobili a namiesto Flasha (ktorého minule už odložili na rok 2021) sa o to postará práve ich úspešná Wonder Woman.

Celé DC si prejde obrovskou zmenou

Podľa toho čo vieme, projekt čoskoro začne natáčať úplne nové pasáže podľa úplne nového scenáru. Film Wonder Woman 1984 by teda mal prebrať linku príbehu Flashpoint, avšak narozdiel od záchrany mamy Barryho Alena, Diana zachráni Stevea Trevora, čím sa pozmení celá realita a teda vymaže neúspešné filmy ako Suicide Squad alebo Justice League z existencie. Tento fakt sa presunie aj do filmov Aquaman a Shazam, ktoré si vraj v nasledujúcich týždňoch prejdú ráznym prestrihaním a možno aj pretáčkami.

Nepotvrdené informácie od neznámych zdrojov nám dokonca hovoria aj o tom, že okrem Wonder Woman, Harley Quinn a Shazama sa dočkáme v úlohách hlavných hrdinov úplne nových hercov (žeby Phoenixov Joker predsa len bol novou náhradou?). Režiséri dokonca odteraz majú prísny zákaz urobiť film nad 120 minút (mimo titulkov), no a vraj sa už v roku 2024 oficiálne dozvieme meno nového Supermana. Síce teda ide o absolútny zmätok, konečne aspoň trochu cítime nejakú ucelenosť DC projektov. Ak však Warner Bros čoskoro nevytvorí poriadny plán svojho filmového vesmíru, môžu sa rovno pripraviť na ďalší reštart o niekoľko rokov neskôr.

Čo hovoríte na momentálnu situáciu v DC? Ste radi, že film Wonder Woman 1984 zresetuje celú DC filmovú sériu? Tešíte sa na nové obsadenie hrdinov? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -